Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Valla ben bu sefer senden umutluyum ne kadar doğurgan olduğunu üçüzden gördük zaten o yüzden anca vücut toparladı bence bu aralar olacak senin
Canım inşallah dediğin gibi olur bu sefer güzel haberler alabilirim

Kayit no diye bisey var saglik ocagini arayip sorabilirsin soyluyolar kodu bi defa bn bYagi bekledim sonuc dusmedi aradim kodu aldim
Tamam kuzum bakayım bi akşama düşmezse yarın ararım ama zaten sağlık ocağı çok yakın yarın öğleden sonra gidip baktırırım sonuclarıma

Kız bende nerde o şans. Belki yarın sabah yaparım bu sabahtan geçti artık yada beklerim perşembe kan vericem zaten. Şunun şurasında perşembeye ne kaldı canım
Kemal sunal gibi daha 2 gün var bugünle birlikte hatta 3 bile sayılabilir cabuk çıksa bari sonuçlar

Amin canım inşallah güzel şeyler olur. Üç gece üst üste kötü rüya görüp duruyorum deli olucam korkuyorum da aynı rüyanın farklı versiyonunu görüp duruyorum
Hayırdır inşallah kuzum hayır olsun bende ikinci hamileliğimde daha öğrenmeden önce görmüştüm ayy hiç unutmuyorum korkudan yatamamıştım sonra çok korkunçluydu

Kız bende nerde o şans. Belki yarın sabah yaparım bu sabahtan geçti artık yada beklerim perşembe kan vericem zaten. Şunun şurasında perşembeye ne kaldı canım
Tamam canım bende bekliyorum zaten beraber bekleyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…