Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ya emin olmamakla birlikte sonucunuz cikmis sanirim. Benim de aynisi olmustu, sonuc <0.100 du. Cikmadi diye almaya gitmistim ama o cikmis haliymis 😔😔
Çiçeğim benim o Şubat sonucum arkadaslar azıcık heyecanlansn diye attim. Dr beta hcg bakmamis bu tahlilde ya tomografi ye gideceğim bugün o zaman baktirmayi düşünüyorum bata 2 gün kaldı ama

Çiçeğim benim o Şubat sonucum arkadaslar azıcık heyecanlansn diye attim. Dr beta hcg bakmamis bu tahlilde ya tomografi ye gideceğim bugün o zaman baktirmayi düşünüyorum bata 2 gün kaldı ama
Aaa kusura bakmayin ben konunun oncesini bilmedigim icin yazdim , doktordan duyunca uzulmustum gitmeden haber vermek icin yazmistim. Insallah guzel haberleriniz olur 🤲

Valla oyle konularda açık olmak lazim bana ilk baslarda sorduklarinda dusunmuyorum diyodum baktim arkasi kesilmiyo herkese soyledim hastaneye gidiyoruz istiyoruz olmuyo falan diye sonra dusuk olayim oldu o yuzden kimse agzini acamiyo 😁 ama evet bazı insanlar çok düşüncesiz yani cocuk istedigini bildigin halde yakınına kendi hamileligini ovmek cocugunu ovmek her seyini anlatmak cok garip gercekten 🤷‍♀️ Rabbim bana 10 gun nasip etti o duyguyu tatmayi ama Allah biliyo ya kim sorsa hic hevesli gorunmedim cevap hep kisa kisa verdim konuyu uzatmadim 🤷‍♀️ Galiba dünya hassas kalpler icin gercekten zor🤦‍♀️
😞😞 ben de bu zor dünyaya balık kızı olarak gelmişim anacım her şeye kırılıp ağlayan bi yapım var. Amaan neyse be kimseyi düşünüp hayatımı zahir edemem deyip geçiyorum ben arık. Naptın kız var mı bi belirtin falan ben bu gün kaset test yapıcam galiba ya

Kızlar dün kan vermiştim 67 çıkmıştı sağlık ocağında vermiştim. Bugün tekrar karşımızdaki hastaneden verdim 1 günde değer normalde ne kadar artması lazım. Yani 2 gün sonra 2 katı artıyor ya 1 günde peki?
80-90 civarı olması lazim sanırım canim, bakalım bugün kac çıkacak

Oha hep bunu denemek istemişimdir. Acaba negatif teste hamile kalınca tekrar numune dökülme pozitif verir mi diye düşünürdüm 🤣
Bende hep denemek istedim 😂😂😂 ama yutupta videosu vardı çalışmıyordu test tekrar ıslandığı için öyle oldu bence 😂 aha bu da son hali rengi de çok güzel dimi :confused:

Eklentiler

• 165701827945735104414027025849.jpg
    165701827945735104414027025849.jpg
    185,1 KB · Görüntüleme: 58
Adetimin ikinci gunu cagirmisti doktor beni gittim. Cikolata kistlerim büyümüş kızlar kan felan almadi folik felanda vermedi. Kistlerin buyumus tup bebek dedi basa dondum ben o kadar seyi bosunami yaptirdim anlamadim. Hsg cekildi amh bakıldı hepsi iyi cikti ama tup bebek ben hic dogal yolla demedim ki 1 ay denedik. Kontrol icin gitmistim sadece neler oldu ne yapmam lazim akil verin lütfen çok canım sıkıldı
Z ZorluBekleyis G Gzmyts53 M Mavimiresl ve diger kizlar 😔

Adetimin ikinci gunu cagirmisti doktor beni gittim. Cikolata kistlerim büyümüş kızlar kan felan almadi folik felanda vermedi. Kistlerin buyumus tup bebek dedi basa dondum ben o kadar seyi bosunami yaptirdim anlamadim. Hsg cekildi amh bakıldı hepsi iyi cikti ama tup bebek ben hic dogal yolla demedim ki 1 ay denedik. Kontrol icin gitmistim sadece neler oldu ne yapmam lazim akil verin lütfen çok canım sıkıldı
Z ZorluBekleyis G Gzmyts53 M Mavimiresl ve diger kizlar 😔
Allah Allah 1 ayda ne kadar büyüdüler ki 😔 canım belkide boşuna vakit kaybı olacak doğal yolla denemek istersen. Ama çikolata kistiyle de hamile kalan çok var. İstersen bir kaç ay dene ama zaman aleyhine işler mi bilemiyorum. İmkanın varsa yerinde olsam tüp bebeğe yönelirdim. Doğal yolla olmayacaksa bu şekilde olsun yeterki olsun❤️

Allah Allah 1 ayda ne kadar büyüdüler ki 😔 canım belkide boşuna vakit kaybı olacak doğal yolla denemek istersen. Ama çikolata kistiyle de hamile kalan çok var. İstersen bir kaç ay dene ama zaman aleyhine işler mi bilemiyorum. İmkanın varsa yerinde olsam tüp bebeğe yönelirdim. Doğal yolla olmayacaksa bu şekilde olsun yeterki olsun❤️
Olmaz diyemiyor ama olurda demedi ben ilk muayeneye gittigimde bunun tedavisi zaten gebelik dedi dogal yolla olur demisti butun tahlillerim de temiz cikti simdi ne oldu anlamadim yani

Herkese merhaba. Sonunda dayanamadim üye olup buraya yazmaya karar verdim başından beri okuyorum mesajlarınızı 😊 1,5 yıl korunmasız ilişkiye rağmen hiç gebelik oluşmadı ocakta rahim filmi çektirip geçen ay ilk defa femara+çatlatma iğnesine başladık yalnız olumsuz sonuçlandı. Genel olarak bi problemimiz yok. Bu ay yolculuğa çıkacağımız için iğneyi pas geçip doktorumuza sorarak sadece 5 gün femara kullanacağım. Benim yumurtam çok erken çatlıyor ve muhtemelen büyümeden çatlıyor. Yumurtayı büyütüp iğne kullanmamak bu ay işime gelecek açıkçası çünkü geçen ay iğne rahatsız etmişti bayağı. İnşallah çatlamayip kiste dönüşmez tabi. Bu ay da böyle bir yol izleyeceğiz inşallah hayırlısı olur🥰 adetin 3.gunundeyim beklenen adet 30 temmuz olarak yazabilir misiniz belki 1-2 gün oynayabilir G Gzmyts53 ❤️

Olmaz diyemiyor ama olurda demedi ben ilk muayeneye gittigimde bunun tedavisi zaten gebelik dedi dogal yolla olur demisti butun tahlillerim de temiz cikti simdi ne oldu anlamadim yani
Baska bi doktora daha mi gozuksen acaba anlamadın valla bende bisey 🤷🏻‍♀️

X