Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Çok iyi yapmışsın başka doktora giderek ekstra bir sorun yoksa bence olur hiç canını sıkma canım. Bu ay yoğun olması da belki hsg etkisidir

Çok iyi yapmışsın başka doktora giderek ekstra bir sorun yoksa bence olur hiç canını sıkma canım. Bu ay yoğun olması da belki hsg etkisidir
Evet hemen tup bebek dediler bana baska olmaz cok sacma geldi bana baska doktor arastirdim hemen simdi ona gidiyorum. Hersey temiz cikti çok şükür. Bugun adetimin 3 cu gunu cagirdi bakalim ne yapicak bilmiyorum acikcasi

İnsallah sira bulabilirim Bugün kuaföre ugruycam temizde olurum dedigin gibi bakarim duruma göre. Bayram sonrasi Ağustos da tatil planimiz var oteli ayirtcaz regl olmazsam duzenim karisti tarih veremiyorum
Ben klomen kullanınca benimde regl düzenim alt üst olmuştu bende bıraktım

Sağol canım benim amin evet dun sabah verdim aksam 22.45 de cikmis
Amin kuzum ❤ sağol kuzum teşekkür ederim bakalım bende gittim de idrar yolu enfeksiyonu için betaya da baktırdım sonuclar düşücek mi e nabıza doktor düşer dedi ama hemşire de hemen düşmez dedi çokta küçük bir sağlık ocağı umarım düşer sonuçlar

Bi gelse daha kullanmiycam yaz tatili ilan etcem kendime kışın baslarim ama gelmiyoki ve kasiklarim agriyo
Hem hsg çektirdin hem klomen normal canım ben klomen kullanırken 20. Gün olmustum bir an önce ol da bari en azından yeni aya hazırlık yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…