Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

4+1 ama 3 kese vardı sanırım diger keseler sonradan oldu. Çünkü bi zaman sonra değerlerim çok yükseldi
Anladim canim pkosta cogul gebelik olabiliyo diyolar eşimde ikiz olsun diyodu deger bnim yuksek çıktı sanki ihtimal var midir acaba dr a persembe gidicem ayy hamile olduguma hala ikna degilim ne tuhaf ya bir sürü degisik degisik soru var kafamda beynimi teslim ettim sanirim

Ultrasonda belli olur :) gönlünüzden geçen olsun inşallah

Vallahi bende. Kıskandıgımdan ya da kıskandığımızdan değil sadece hevesim kırılıyor çok istiyorum artık
Asla kıskanmak değil Rabbim sağlıkla bebeklerini kucaklarina almayi nasip etsin insallah benimkisi sadece imrenmek ben düsük yaptim ve dusuk yaptigim ay 2 en yakinim hamile kaldi hani hep onlari gorunce aklimda dusmeseydi bende hareket hissederdim dusmeseydi benimde karnim cikicakti vs vs gercekten cok zor hele cevreye hissettirmemeye calismak

Valla oyle konularda açık olmak lazim bana ilk baslarda sorduklarinda dusunmuyorum diyodum baktim arkasi kesilmiyo herkese soyledim hastaneye gidiyoruz istiyoruz olmuyo falan diye sonra dusuk olayim oldu o yuzden kimse agzini acamiyo ama evet bazı insanlar çok düşüncesiz yani cocuk istedigini bildigin halde yakınına kendi hamileligini ovmek cocugunu ovmek her seyini anlatmak cok garip gercekten Rabbim bana 10 gun nasip etti o duyguyu tatmayi ama Allah biliyo ya kim sorsa hic hevesli gorunmedim cevap hep kisa kisa verdim konuyu uzatmadim Galiba dünya hassas kalpler icin gercekten zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…