Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canim siyah biseyi bilemem kanamanida acaba muaynedenmi yada yerlesme kanamasimidir arada kaldim. İnsallah gönlüne göre olsun

Canim gayet normal hayirli olsun

Iki günde bir kan verebilirsin canım iki kat artış varsa bu güzel birşey.. Hayırlı olsun sağlıkla kucağına al inşallah

Teşekkür ederim, döllenme 1 haftalık filansa doktor anlamadı mı acaba dedim de içime kurt düştü açıkçası
Banada sivi var dedi enfeksiyon olabilir dedi baska bisey olabilir dedi ama ne oldugu belli degil canim ben hamile kalmisim akintim var diye doktora gitmistim ve usg de gorunmemisti hatta bi sürü ilac kullandim 9 haftalikken ogrenmistim meğerse hamileymisim ama 3 hafta oncesi gittgmde usg de gorunmemisti yani. Döllenme hic görünmez

Teşekkür ederim baya tecrübesizim adet 10 temmuz görünüyor bakalım sivilce bastı valla garip garip şeyler oluyor 3 gündür

Tebrikler canım umarım sağlıkla ilerler

Bende ne ağrı ne sizi hiç birşey yok bu ay sanmıyorum

2 gün sonra tekrar yapayım pekş aynı yerde yaptırmasam birşey olur mu yani artış olarak yanıltır mı beni yoksa aynı yerde mi yaptırayım değerime

Aminn insallah adet gecikmesi cok rahatsiz etmeye basldi beni ya klomen kullanip seninde gecikmismiydi yada en fazla ne kdar gecikir bi fikrin varmi
Klomen kullandığımda gecikme yaşamadım diye hatırlıyorum kuzu. En geç çatlamanın 18. Günü regl geliyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…