Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bende bu sabah 8 de gittim kan vereyim diye daha açılmamıştı bekledim bi calisan geldi dedim test vericem dr bakmasi lazim giris yapcak falan dedi dedim calisiyorum 9 u bekleyemem sagolsun bnim girişi yapti hemsire aldi kani ama cok gec cikiyo ya yarin ogleden aonra dedi e nabiz a da dusmuyo 2.kani acile mi versem alirlar mi acilde

Balıkesire geliyorum canım hayırlısı ile inşallah. Allahtan komşularımın da tayini aynı şehire çıktı ilçeler farklı ama en azından ayda bir görüşürüz diye düşünüyoruz. Bir yandan da bana iyi oldu ya hepsinin çocukları var bütün muhabbet çocuk üzerine dönüyor. Üzüldüğümü saklayacam diye akla karayı seçiyorum.

Bebe gelince yeni düzen kurarsın hayırlısı ile gelsin de hele.

Benden almamışlardı direk kadın doğuma yönlendirdiler

Elinde varsa her sabah yap bnce her gun gittikce koyulasiyo cunku. bekleyen test için bisey diyemem. Insallah vardir
Ama zaten o çizgi vardı sonradan çıkmadı ki sadece belirginleşti. Elimde daha test yok bilerek almicam cuma günü yapıcam sonuca göre kan veririm artık

Ama zaten o çizgi vardı sonradan çıkmadı ki sadece belirginleşti. Elimde daha test yok bilerek almicam cuma günü yapıcam sonuca göre kan veririm artık
Bence sonradan belirginleşen çizgileri çok dikkate alma en iyisi adetin gecikmesini beklemek zaten lekelenmenin olması bi belirti hiç stres yapmadan adetinin gecikmesini bekle tavsiyem

Bence sonradan belirginleşen çizgileri çok dikkate alma en iyisi adetin gecikmesini beklemek zaten lekelenmenin olması bi belirti hiç stres yapmadan adetinin gecikmesini bekle tavsiyem
Canim zaten silik cizgi çıkmıştı sabah durdukca belirginlesti sonradan çizgi çıkmadı yani

Garanti olsun istiyorum 13 aydır bekliyorum bana da bizlere de dua et olur mu hamilelerin duası kabul olur
Bu nasil bi his bilmiyorum ama topigi okuduğumda bu ayda olmadi diyenleri gördükçe sanki benmişim gibi geliyo. Her zaman duamdasınız neler çektiğimizi hepimiz çok iyi biliyoruz. Hayırlısıyla dileklerimiz gerçekleşsin

Benimde agrim ilk gun oldu sadece hic agri kesici kullanmadim bir tek hastanede kolumdan yapilan ağrı kesici vardi iste kanamamda ertesi gunu kesilmisti. Zaten adet kanamasi gibi degil pembemsi bir akintiydi antibiyotik 3 gun ictim birakti. Ama dun adet oldum agrim cok var 28 ci gun oldum gecikme yasamadim canim. Benim hep duzenlidir zaten normaldede gunu gunune olurum

Sen bı git neden o kadar ağrı yaptı ki acaba.

Sen bı git neden o kadar ağrı yaptı ki acaba.
Bilmiyorum ki . Yarin gidicem canim zaten çağırmıştı adetin 2 veya 3 cu gunu gel diye. Cikolata kistlerim var diger doktor dogal yolla gebe olamazsin demisti simdiki doktorumda kontol amacli hsg cekti temiz cikti amh gayet iyi sonuc cikti. Yarin nelere bakicak tam bilemiyorum gebelik için bir yola ciktik bakalim

Umarım bir sorun yoktur canım. İnşallah doğal yolla da kalırsın Allah büyük. Bana haber ver canım bakalım ne diyecek doktor

Yok canım bu yaz böyle kendi halimizde deneyeceğiz.. büyük umutlar ama küçük olasılıklar benim biraz moralimi bozdu.. belki biraz olsun olacağına inanırsam ekim-kasımda denerim bir kez daha.
Yaz tatilini kafana göre geçir bakalım rahatça, en güzeli. Böyle zamanlarda sürprizler oluyor biliyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…