Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Çikolata kisti olup çocuğu olana çok insana denk geldim ben canım hiç merak etme inşallah olur. Ne zaman çikolata kistin oldugunu öğrendin canım
Daha yeni ogrendim canim Haziran ayi basinda bebek dusunmeye baslayinca bir kontrole gitmek istedim genel muayenede ogrendim. İki tarafımda da var 3 4 mm arasi değişiyor büyüklükleri. İlk doktor beni direk tüp bebege yönlendirdi

İnşallah boşa çalışmıyorumdur da bi işe yarar aldığım puan 🙄

Var sende bişeyler bakalım az zaman geçsin anlıycaz ❣️

Keyif sende bee 🤣 bende etüte başladım yarım saat geçti abim aradı görüntülü. Öyle pek aramazdı gündüz bişey oldu sandım işe gitmemiş az iki dedikodu yapalım dedim diyor 🤣🤣 45 dk konuşmuşuz benim bütün ders motivasyonum gitti 🤣
Yarar kuzum o kadar emek veriyosun boşuna değildir inan ❤❤

Daha yeni ogrendim canim Haziran ayi basinda bebek dusunmeye baslayinca bir kontrole gitmek istedim genel muayenede ogrendim. İki tarafımda da var 3 4 mm arasi değişiyor büyüklükleri. İlk doktor beni direk tüp bebege yönlendirdi
Ultrasonla hemen belli oluyor mu canım. Bide hiç rahatsiz olmadın mı şimdiye kadar canım ağrı yapıyor diye biliyorum. Bence yinede başka doktora da danışmak gerek doğal yolla da olacağı varsa biraz deneyebilirsiniz en azından daha yeni düşünüyorsunuz bide

Ömrümde omuzumda sivilce gormemistim bu ay onu bile gördüm 2 cocuk annesiyim 😅😂😂 insallah güzel haberler alirsin bat ne zaman
Bende hiç görmemiştim ama çatlatma iğnesi ve klomen falan bende yapmıştı sırtımda sivilce

Ayy canısı. Bu ara pek takip edemiyordum sayfayı. Testin çok net. Bu sefer lütfen gerçek olsun 🙏son durum nedir kan testi ne zaman vereceksin?
Canım bu testi sabah yaptım baya silikti ama vardi bekledikçe daha da belirginleşti. Cuma günü tekrarlicam adet olmazsam tabi. Sonuca göre kan veririm 🥰 inşallah bu sefer güzel olur sonu🤲🏻

Kız nazar değdi heralde anam masa başına geçemiyorum 🤷‍♀️ öğleye kadar uyudum şimdi yine uykum geldi.
Yaa benimde aşırı halsizliğim var hiç böyle olmamıştım hiç bir işini yarım bırakmamıştım şimdiye kadar ama bu hafta resmen ölü gibiyim elim işe gitmiyo 😕 çokta sinirliyim 😬

Vallahi ben nazar etmedim 🤗 kuzum yorulmuşsundur ondandır ya bence adete ne kadar kaldı
Kuzu adete değil de kan vermeye 7 temmuzda gidecem o zamana kadar zaten progestan kullanıcam regl gelmez diye düşünüyorum. 3 gün sonra belli olacak benim ak koyun kara koyun 🤣🤣 Kız bana annem nazar ediyor biliyorum 🤣🤣

Kuzu adete değil de kan vermeye 7 temmuzda gidecem o zamana kadar zaten progestan kullanıcam regl gelmez diye düşünüyorum. 3 gün sonra belli olacak benim ak koyun kara koyun 🤣🤣 Kız bana annem nazar ediyor biliyorum 🤣🤣
Ayy az kalmış hadi güzel haberlerle 😍😍😍 kız bu analar bizden ne istiyo yaa 😂😂😂 annelerin nazari cabuk değer ben kızıma bişey diyip ayy ne güzel diye içimden geçirsem o yaptığı neyse bi daha töbe yapmıyo😅😅😅

Kızlar adetime 3 gün kala çok silikte olsa görmüştüm dün veya bugün adet günüm evde ki testim eskilere oranla belirgindi bugün kan verdim az önce sonuç sisteme yüklenmiş baktım 67.7 değerim sizce az mı? Daha yüksek olur diye bekliyodum
Tebrik ederim sağlıkla kucağına alırsın bebisini inşallah 🥰

Balıkesire geliyorum canım hayırlısı ile inşallah. Allahtan komşularımın da tayini aynı şehire çıktı ilçeler farklı ama en azından ayda bir görüşürüz diye düşünüyoruz. Bir yandan da bana iyi oldu ya hepsinin çocukları var bütün muhabbet çocuk üzerine dönüyor. Üzüldüğümü saklayacam diye akla karayı seçiyorum. 😞

Bebe gelince yeni düzen kurarsın hayırlısı ile gelsin de hele.
Ayyyy seninle gercekten ayni seyleri yasiyoruz yaaa 🥺 suan benimde cevremdeki herkes hamile veya yeni dogurdu cidden bu ara bunalimda gibiyim kiminle konussam bebegini anlatiyo hamileligini anlatiyo bazen cok zoruma gidiyo kimseyle gorusmek istemiyorum disari bile cikasim yok 🤷‍♀️😔

Sanırım benim kırmızılar birkaç güne gelecek😔 akintimin koyulugu ve rengi değişmeye başlamış.

Ayyyy seninle gercekten ayni seyleri yasiyoruz yaaa 🥺 suan benimde cevremdeki herkes hamile veya yeni dogurdu cidden bu ara bunalimda gibiyim kiminle konussam bebegini anlatiyo hamileligini anlatiyo bazen cok zoruma gidiyo kimseyle gorusmek istemiyorum disari bile cikasim yok 🤷‍♀️😔
Vallahi bende. Kıskandıgımdan ya da kıskandığımızdan değil sadece hevesim kırılıyor çok istiyorum artık

Ayy az kalmış hadi güzel haberlerle 😍😍😍 kız bu analar bizden ne istiyo yaa 😂😂😂 annelerin nazari cabuk değer ben kızıma bişey diyip ayy ne güzel diye içimden geçirsem o yaptığı neyse bi daha töbe yapmıyo😅😅😅
Nasip kuzu ya hiç dikkat etmedim ki ben insan aşılama oldum deyip az dikkat eder. Bide hiç belirti yok anca kasığım ağrıyor arada oda hep olan şey. Göğüslerim her ay yumurtlama sonrası balon gibi olup dokununca acırdı şimdi o bile yok yani 🤣
Kuzum bi hafta var bata daha ya ama idrar yolu enfeksiyonu oldum ben o yüzden pek umudum yok 🙄 idrarımda kan vardı dün ağrıdan yanmadan geberdim bugün ne kan var ne ağrı 😕
İdrar yolu enfeksiyonu gebeliğe engel değil diye biliyorum canım. Enseyi karartma hemen 🤣

X