Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

canım benim reglim oldu, yeni bat 30 temmuz. İnşallah bu temmuz ayı bana şans getirsin

Süper bi fikir insallah gönlüne göre olur

ya olalimda duzene girelim yada hic olmayalim hamis olalim. Tatil planimiz var regle gore ayarlamam lazim yer ayırtacam
Yaa bizimde bayramdan sonraki hafta aşko eğer zamanında olursam bitmiş olucak gittiğimiz gün umarım geç olmam bu kez yada inşallah hiç olmayız

Yaa bizimde bayramdan sonraki hafta aşko eğer zamanında olursam bitmiş olucak gittiğimiz gün umarım geç olmam bu kez yada inşallah hiç olmayız
Benim negatif test ben olayim da sen olma. Bayrama denk gelir diye plan yapmadik ama bayram sonrasi gitmek istyrm 5 Ağustos da cocuklarin kurslari bitiyor kurs bitimi gitmeyi düşünüyoruz

yaaa ben cuma dan önce erken gebelik hafta sonu ve bugün kaset test yaptım negatif ama adette olmadım canım sıkılmaya başladı hadi bi iki gün oynasın 4gün bugün
Bekle bira daha canım belki geç döllenme falan oldu. Durumundan haberdar et muhakkak

Günaydın kızlarr ay sabahtan beri uyanıp uyanıp geri uyuyorum biri beni yataktan kazısın
Bendemi uyusam biraz erken kalktim yaa uykumda var aslında. 3 te cocuklari almaya gitcm kurstan. Sonrasi market alisverisi yemek vs derken aksam oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…