Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Merhaba. Bugün erken gebelik testinde incecik silik çizgiyi gördük. Ama daha önceden sekizinci haftada bi kaybımız olduğu için çok heyecanlanıp sevinmemeye çalışıyoruz. Bir de ben geç yumurtladım bu ay. Bugün daha yumurtlama sonrası onuncu gün. İnş çizgi daha da belirginleşir ve sonra kanda da düzenli artış görürüz ve tabii bu defa sağlıklı bir gebelikle devam ederiz hayatımıza

Benim negatif test ben olayim da sen olma. Bayrama denk gelir diye plan yapmadik ama bayram sonrasi gitmek istyrm 5 Ağustos da cocuklarin kurslari bitiyor kurs bitimi gitmeyi düşünüyoruz
İnşallah gebesindir de olmazsın hahaha aşko bende umut yok ya bu idrarda kan olayı bitirdi beni

Günaydın aşko❤ benim yerime de yat boşver bi günde yat nolcak sanki kuzum dinlen
Kalktım kız ilk etütümü de yaptım 15 dk kahve molası sonra devam. Kız ben hep yatıyorum zaten yorgunluktan değil benim ki uyuşukluktan kendi dendimin günahına girdim iki dakikada Kız ben gece geç saatlere kadar ders çalıştım yaa aaa unutmuşum haketmişim uyumayı

Ohh maşallah afiyet olsun kuzum ❤ hakediyosun diye boşuna demiyorum zaten o kadar ders çalışınca insanın kafası bi yerden sonra yoruluyo kuzum bide geç saate kadar çalışmışsın bak❤

İnşallah canım güzel haberlerini bekliyorum ona göre listeye eklicem

Aslında 10 dakika da çıktı da işte fotografa tam yansitamadim durdukça böyle oldu. Senin catlama da gec olmus aslinda catlamadan saymak gerekiyormus önemli olan oymuş

Uyu kız valla saatini kur ama çocuklar kalmasın kursun önünde
Ev le kurs yakin yürüme mesafesi ama arac cok geciyor normalde gelirler ama gönlüm hic razi gelmiyor ya ben aliyorum ya eşim. Kiz uyumaya calisirsam kalp carpintim oluyor gunduzleri artik yatmamaya calisiyorum kahve yaptim dizi izliyorum. Gelin kızlar

Eklentiler

• image.jpg
    85,2 KB · Görüntüleme: 58
Aslında 10 dakika da çıktı da işte fotografa tam yansitamadim durdukça böyle oldu. Senin catlama da gec olmus aslinda catlamadan saymak gerekiyormus önemli olan oymuş
Hahaha bende sana demiştim çatlamadan saysak diye geç olur demiştin bende hala umut var mıdır o hafta full ilişki yaptık canımıza tak etti zamanı tutturamıyoruz diye

Hahaha bende sana demiştim çatlamadan saysak diye geç olur demiştin bende hala umut var mıdır o hafta full ilişki yaptık canımıza tak etti zamanı tutturamıyoruz diye
Kırmızıları görmeden umutsuz olmuyoruz tabikide var, cuma günü beraber test yapalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…