Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Benimde migrene benziyor ya telefonun ekrani bile o kadar cok rahatsiz ediyor ki gözüm kapali yaşamak istiyorum
Kuzum ışığa mümkün olduğu kadar az maruz kalman gerek geçmesi için bide uyuman gerek dinlenmek gerek annem bi hafta yatmıştı odadan cıkmadan ışık gördüğü zaman midesi bulanıp cıkarıyodu epey ağır geçiyodu onunki

Benimde öyle direk çıkarıyorum çok arttığı zaman oluyor ağrının o zaman midem cok bulaniyor görmem bozuldu bir ara kör olacam sand

Aaa canım çok sevindim, hayırlı olsun, sağlıkla gelsin

İnşallah canım. İnşallah bebektendir bu ağrı yoksa psikolojimde bozulacak bebek uğruna yine katlanıyorz
Canim rahatla sal kendini sknti yapma belki stres odaklidir. İnsallah biran önce kavusursun bebeğine ama lutfen bu halin gitsin eski neşeli halini ozledik valla

Canim rahatla sal kendini sknti yapma belki stres odaklidir. İnsallah biran önce kavusursun bebeğine ama lutfen bu halin gitsin eski neşeli halini ozledik valla
Demi yaa ben cok melankolik oldum son zamanlar sağlık herseyden onemliymis onu anladım günlerdir hic bisey yapamıyorum bebek konusu da nasip artik takmayacam

Benimde öyle direk çıkarıyorum çok arttığı zaman oluyor ağrının o zaman midem cok bulaniyor görmem bozuldu bir ara kör olacam sand
Ağrı şiddetli olunca hepsi mide bulantısı yapar kuzum ağrı nerde olursa olsun. Kendini bi serbest bırak sakin ol stres te migreni azdırır kafanı boşaltman lazım

Allah allaaah niye herkes erken oldu bu ay yaa.. sağlık olsun kuzucum, kaldığımız yerden devam. İnşallah en kısa sürede olacak
Ay ben de tam tersi regl olamadım gitti yaa, bu gün 5.gün gecikmenin..
Testler negatif, moraller bozuk, dengeler alt üst

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…