Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Aynen benimde bazen hiç durmadan yapasım geliyo ama çoğu zaman böyle ara vere vere yapıyorum 😂😂😂 ruhum yorgun 😂😂😂😂
Bende aynı şekilde dinlene dinlene 😂😂
Kızlar idrar yolu enfeksiyonu olduğum için kasıklarım batıyomuş 😔 idrarı yaparken bi an ağrı oldu baktım sildim kan var idrarimda 😐 bu ayda umutlar suya 😔
Kiz ne biliyorsun enfeksiyon olduğunu

Bende aynı şekilde dinlene dinlene 😂😂

Kiz ne biliyorsun enfeksiyon olduğunu
Aşko daha önce de olmuştum biliyorum belim ağrıyo böbreklerimde başladı ağrımaya hatta kimyasal geçirdiğim ay da böyle olmuştum sonra gittim doktora fitil falan verdi 3 gün kullanabildim yan etkileri ağırdı bende hatta o yüzden kadın doğuma da gitmiştim ilaç yazdı kan verdim sonucları ortada bile yok sonra hamile olduğumu öğrendim bi kaç gün sonra da kanamam oldu 😕

Aşko daha önce de olmuştum biliyorum belim ağrıyo böbreklerimde başladı ağrımaya hatta kimyasal geçirdiğim ay da böyle olmuştum sonra gittim doktora fitil falan verdi 3 gün kullanabildim yan etkileri ağırdı bende hatta o yüzden kadın doğuma da gitmiştim ilaç yazdı kan verdim sonucları ortada bile yok sonra hamile olduğumu öğrendim bi kaç gün sonra da kanamam oldu 😕
Hay Allah ya tam zamanını buldu 🙄

Aynen benimde bazen hiç durmadan yapasım geliyo ama çoğu zaman böyle ara vere vere yapıyorum 😂😂😂 ruhum yorgun 😂😂😂😂
Hee yaa benimde ruhum yorulmuş 😕😕 küçük yaşlarımdan ev işi gördüm bıxtımm yeminle bıxtımm 😅😅😅 temizlik sayfalarina bakiyorum gaza gelip kalkiyom ayağa bir tur atip yeniden oturuyorum😂😂😂

Hee yaa benimde ruhum yorulmuş 😕😕 küçük yaşlarımdan ev işi gördüm bıxtımm yeminle bıxtımm 😅😅😅 temizlik sayfalarina bakiyorum gaza gelip kalkiyom ayağa bir tur atip yeniden oturuyorum😂😂😂
Hahahahhaha benim oğlum da "canım cok yorgun" der 😂😂 sen daha 5 buçuk yaşındasın oglum ne can yorgunluğu bu😂

Kızlar bir şey soracağım bata 7 gün var sabah testim negatif çıktı. Rahimin bitip kemiğin başladığı yer mi demeliyim nasıl tarif etmeliyim bilmiyorum sağ tarafında kemiğin hemen üstünde bir ağrı var. Cevizden biraz küçük bir bölgede hissediyorum. Acı veren bir ağrı değil nasıl tarif edilir bilemiyorum Acaba bir belirti olabilir mi ? G Gzmyts53 Mucizemmm16 Mucizemmm16 M Mavimiresl S sultansultan90 Ihlamurseven Ihlamurseven iyilikperisi92 iyilikperisi92 ve isimlerini hatırlayamadığım diğer kızlar

X