Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ya beni dövün ya ben nasıl ovulasyon testi almadım ya 😕 akıntın sonrasın da nasıldı kuzum ay çok soru sordum 🤭🙈
Canım disardaydim geldim testimin son hali efekt falan yok

Eklentiler

• IMG_20220703_140954.jpg
    IMG_20220703_140954.jpg
    155,8 KB · Görüntüleme: 58
Adet oldum canim bu sabah zaten bu ay bussuru sey yasadim olmasini beklemiyordum. Adetin 3 cu gunu doktora gidicem bakalım çağırmıştı sali gunune randevu alicam yarin. Sen nasilsin nasil gidiyorrr ❤️🥰
Hic bozma moralini herşey güzel olucak git doktoruna kontrolunu ol.. benmde Cook iidi cuma günü kanamam oldu yazlıkta sahilde çocukla uğraş güneşi ye yan filan derken akşamına kanama oldu orda hastaneye gittim kadın dogumcu var ama yok ebeler baktı baktı dediğim soru sordu kan aldilar sonuca bakmadan taburcu ettiler çocuk yaşıyor mu düştümu belli değil apar topar eve döndük acile gittik ordaki dojtor baktı kalp atışı var dedi bide azarladı güneşe nie cikiyon die çocuğa zarar veriyor sun diyince bende netten baktım cumdan beri yatakta ağlamaktan ne yemek yiye biliyon ne bişi yapabiliyom zarar verdim çocuğa die ağlayıp duruyom yarın sabahtan kendi doktruma gidicem ins oda beni korkutmaZ

Canım bir kere geldi daha da olmadı ama bu sefer cok yogundu uzadıkça uzuyordu
Benim yumurtlamadan önce akıntım baya vardı beyaz süt gibi sonra şeffaf uzayan akıntım oldu pazar pazartesi salı çok çok azdı çarşamba kesildi o akıntı simdi beyaz kremsi akıntım var çok az az oluyo 😕

Benim yumurtlamadan önce akıntım baya vardı beyaz süt gibi sonra şeffaf uzayan akıntım oldu pazar pazartesi salı çok çok azdı çarşamba kesildi o akıntı simdi beyaz kremsi akıntım var çok az az oluyo 😕
Bende erken gebelik testi bulamadim gene bebetime vardı 😕 neyse aldım bakalım sabah yapıcam. 🤷🏻‍♀️

X