Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Selam kızlaar 🤍 bugün geldi kırmızılar bana, çarpımı alayım canım G Gzmyts53 2 gündür regl ağrısı vardı sonunda geldi.

Sende durumlar ne canon M Mavimiresl
Hadi son kırmızı haberi benden olsun da kalan herkesten bebiş haberi gelsin inşallah

Evet evet var belli ben de 17 sinde pik görmüştüm 1 hafta 10 gün sonra aynı senin testin gibi çıkmıştı yarın kan ver hemen 😍
Canım koyu çizgileri görmeden vermek istemiyorum sonra hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum 🤦🏻‍♀️ bir kac gün daha tekrarliyim koyulaşırsa vericem inşallah

Selam kızlaar 🤍 bugün geldi kırmızılar bana, çarpımı alayım canım G Gzmyts53 2 gündür regl ağrısı vardı sonunda geldi.

Hadi son kırmızı haberi benden olsun da kalan herkesten bebiş haberi gelsin inşallah
Benimde bu sabah silik çıktı ama bakalım gecen ay ki hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum

Ayyy inanmıyorum ya yanlış yerde paylaşmışım😂😂😂 elim ayagim birbirine dolandı ne yapayım 😂 hanımlar yapar yapmaz çıktı ben gözle cok net toz pembe bir sekilde görebiliyorum ama fotografa bu kadar yansıtabildim çünkü herkes uyuyor perdeleri açıp gün ışığında cekemedim onu da cekicem 😂 yumurtlamadan sonra 11. Gün bugün, bu sefer olmus olsun🤲🏻 @Safransari Mucizemmm16 Mucizemmm16 M Mavimiresl @Safiye19 @Helenk ve nickini unuttugum arkadaşlarım 🙈
Amanıınn olur öyle şeyler gayet normal🤭🤭❤❤ ay hadi güzel haberlerle kuzum ben çizgiyi görüyorum 😍😍

Olmadim daha geciktim ama bebekte yok en son dün aksam erken gebelik yaptim negatif

Ayyy inanmıyorum ya yanlış yerde paylaşmışım😂😂😂 elim ayagim birbirine dolandı ne yapayım 😂 hanımlar yapar yapmaz çıktı ben gözle cok net toz pembe bir sekilde görebiliyorum ama fotografa bu kadar yansıtabildim çünkü herkes uyuyor perdeleri açıp gün ışığında cekemedim onu da cekicem 😂 yumurtlamadan sonra 11. Gün bugün, bu sefer olmus olsun🤲🏻 @Safransari Mucizemmm16 Mucizemmm16 M Mavimiresl @Safiye19 @Helenk ve nickini unuttugum arkadaşlarım 🙈
Hafif bi cizgi bende gördüm 🥰🥰

Erken gebelik testi de yapsana kuzum bi

X