Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ayyy inanmıyorum ya yanlış yerde paylaşmışım😂😂😂 elim ayagim birbirine dolandı ne yapayım 😂 hanımlar yapar yapmaz çıktı ben gözle cok net toz pembe bir sekilde görebiliyorum ama fotografa bu kadar yansıtabildim çünkü herkes uyuyor perdeleri açıp gün ışığında cekemedim onu da cekicem 😂 yumurtlamadan sonra 11. Gün bugün, bu sefer olmus olsun🤲🏻 @Safransari Mucizemmm16 Mucizemmm16 @miresl @Safiye19 @Helenk ve nickini unuttugum arkadaşlarım 🙈
Hayırlı olsun. Umarım daha da koyulaşır. Heyecanınız o kadar belli ki. Sevindim sizin adınıza.

Hayırlı olsun. Umarım daha da koyulaşır. Heyecanınız o kadar belli ki. Sevindim sizin adınıza.
Heyecanlandım hemde çok 😔 ama gecen ayda yumurtlamadan sonra 14. Gün pozitif gördüm kan verdim negatifti adet oldum 😔 bugün 11. Gün böyle çıktı ama sevinemiyorum, tekrar yaptığımda negatif çıkarsa çok üzülücem😕

Heyecanlandım hemde çok 😔 ama gecen ayda yumurtlamadan sonra 14. Gün pozitif gördüm kan verdim negatifti adet oldum 😔 bugün 11. Gün böyle çıktı ama sevinemiyorum, tekrar yaptığımda negatif çıkarsa çok üzülücem😕
Isterseniz birkaç gün bekleyin öyle test yapın. Hem daha net sonuç alırsınız. Hatta kan vermek için adet gününüzün geçmesini bekleyin. Takip ettiğim bir doktor öyle öneriyor. Hayal kırıklığı yaşayıp stres olmamak adına.

Teşekkür ederim 🥰 tebrik aldigima inanamiyorum ya baska boyuttayim suan sanki. 11 gunde bnim testte fotoda gorunmeyen bi cizgi vardi. 20 haziran da yumurtladim sanirim. Insallah snnde vardir Allah kimseyi bununla sinamasin cok zor 🤲
Canim 11. Gun testin böyle miydi

Eklentiler

• IMG_20220703_092123.jpg
    IMG_20220703_092123.jpg
    255,8 KB · Görüntüleme: 29
  • AirBrush_20220703091240.jpg
    AirBrush_20220703091240.jpg
    204,8 KB · Görüntüleme: 27
Kizlar benimde 4 günüm kaldı ama son aylarda 2 gün daha erken oluyordum hep yani 2 günüm kaldı diyebilirim belkide test yapmak istemiyorum negatif cikacak bir yandan da yapasim var sizce??

Ay tüm mesajları heyecanla okudummm 😍😍 İnşallah güzel haberlerini bekliyoruzzz💛

Kızlar bugün evlilik yıldönümüm keşke güzel haberler verebilseydim eşime ama bu ayda olmadı gibi😐 bugün 25. günüm akıntı ara ara var genelde şeffaf oluyor ama bugün bembeyaz krem kıvamında akıntım oldu biraz da göğüslerim ağrıyor başka da bişey yok

X