Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Hayırlı olsun. Umarım daha da koyulaşır. Heyecanınız o kadar belli ki. Sevindim sizin adınıza.

Hayırlı olsun. Umarım daha da koyulaşır. Heyecanınız o kadar belli ki. Sevindim sizin adınıza.
Heyecanlandım hemde çok ama gecen ayda yumurtlamadan sonra 14. Gün pozitif gördüm kan verdim negatifti adet oldum bugün 11. Gün böyle çıktı ama sevinemiyorum, tekrar yaptığımda negatif çıkarsa çok üzülücem

Isterseniz birkaç gün bekleyin öyle test yapın. Hem daha net sonuç alırsınız. Hatta kan vermek için adet gününüzün geçmesini bekleyin. Takip ettiğim bir doktor öyle öneriyor. Hayal kırıklığı yaşayıp stres olmamak adına.

Teşekkür ederim tebrik aldigima inanamiyorum ya baska boyuttayim suan sanki. 11 gunde bnim testte fotoda gorunmeyen bi cizgi vardi. 20 haziran da yumurtladim sanirim. Insallah snnde vardir Allah kimseyi bununla sinamasin cok zor
Canim 11. Gun testin böyle miydi

Eklentiler

• IMG_20220703_092123.jpg
    255,8 KB · Görüntüleme: 29
  • AirBrush_20220703091240.jpg
    204,8 KB · Görüntüleme: 27
Kizlar benimde 4 günüm kaldı ama son aylarda 2 gün daha erken oluyordum hep yani 2 günüm kaldı diyebilirim belkide test yapmak istemiyorum negatif cikacak bir yandan da yapasim var sizce??

Ay tüm mesajları heyecanla okudummm İnşallah güzel haberlerini bekliyoruzzz

Kızlar bugün evlilik yıldönümüm keşke güzel haberler verebilseydim eşime ama bu ayda olmadı gibi bugün 25. günüm akıntı ara ara var genelde şeffaf oluyor ama bugün bembeyaz krem kıvamında akıntım oldu biraz da göğüslerim ağrıyor başka da bişey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…