Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kuzum sular geldi hemen bi duş, wc lavabo mutfak heryeride camasir suladim ohh simdiden rahatladim. Bayram temizligi yapmak istiyorum bayram temizligi derkende camasir dolaplarini duzenlemek evim zaten temiz.
Çok şükür Yarabbi kolay gelsin kuzum ❤ Ay ben başladım ama yarım kaldı hiç iş yapicak halim yok yine erteleme moduna geçtim camlar duruyo halıları yıkıycaktım sözdee

Bağışıklık ile ilgili birşey yapmadım kimse de birşey istemedi henüz. Bakalım doktoru değiştirip tekrardan başlayacağım tetkiklere vs. Artık problem ne bilmiyorum

Cok cok gecmis olsun cnm Rabbim yardimcin olsun inşallah

Bende cok severim sabah uykusunu. Ama islerim oldugunda erken kalkmak daha cok işime geliyor
Kaç gündür niyetleniyorum erken kalkmaya ama gece uyuyamıyorum ki gözümü bi açıyorum öğlen 12 hiç iyi değil böyle uyumak aslında ama alışkanlık olmuş bi yandan da

Ayy kuzum çok geçmiş olsun..sen hep korkuyordun..valla ne deyim..Bu kaçıncı artık sende..demek önceden bunun tedavisi olunmalı sende.Güclü ol.

canımm gel sarılalılm beraber ağlaşalım ah arkadaşım yaaaa çok üzüldüm gerçekten kötü oldum ben de izmire gidince eşimle genetiğe gideceğim. İnanılmaz bi düşük artışı var bugün bir yakınımın daha sevinci kursağımda kaldı. İyi olmaktan başka çaremiz yok napalım elden bir şey gelmiyor ah bi gelse. Ne diyim bu son olmuş olsun. Allah sabrını versin inşallah

Bizim daha ilk denememiz burdan öğrendiklerimi hergün heyecanla eşime anlatıyorum dün trendyoldan erken gebelik testi siparişi verdiğimi duydu hayatının şokunu yaşadı
Canım bende aynıyım tecrübe oluyor ay bende öyle yaptım trendyoldan aldım 3 4 günde gelir en azından beklerim dedim 1 günde geldi hemde daha uygun oluyor bende evlendiğimde ilk ayda hamile kalmıştım ilk kez test yapıp görmüştüm ama üstünden nerdeyse 2 yıl geçti şimdide 2. Ayımız yeni yeni öğreniyorum

Çok sevindim kuzum kürtaja gerek kalmamasına. Artık güzel haberler paylaşırız inşallah Allah bi daha yaşatmasın canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…