Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bence devam et ne zaman yumurtladığını bilmiyorsun ben de bazen 14. Bazen 12. Gün yumurtluyorum testlere göre bakmadan yaptığımızda 1 yıl oldu düşün hiç denk getirememişiz
Aslında mantık olarak bir gün arayla ilişki olduğunda spermlerinde ortalama 72 saat canlı kaldığını varsayarsak denk gelmesi gerek tabi bir sağlık sorunu yoksa ama Allah ne zaman isterse o zaman veriyor ben de ilk kez denediğim için biraz heyecanlı ve aceleciyim sanırım

Sen devam et dilerim ilk denemende olur

Çok bekletmeden gelsin artık minik

Ben tek aşılıyım alerjim nedeniyle 1 tane oldum onda da damar yolu açılıp 45 dk gözetim altında tuttular sonra 2. yi hamilelik sonrası olacaktım transferim vardı transferden 1 gün önce hastane test istedi yaptırdım testim pozitif çıktı ama hiçbir belirti ağrı ateş vs. olmadı. Transfer de ertelendi doktor covid sonrası bekletti 3 ay, hayırlısıyla transferim yarın inş.

Ovulasyon varsa denesene canım bi

İnşallah Allah yaşadığınız zorlukların mükafatını bu ay verir ve olumlu sonuçlarınız olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…