Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Peki gebeliğin sonu ne oldu boş gebelik miydi dış gebelik miydi? Nasıl sonlandı? Çok geçmiş olsun.

Peki gebeliğin sonu ne oldu boş gebelik miydi dış gebelik miydi? Nasıl sonlandı? Çok geçmiş olsun.
Teşekkür ederimm. İlk gebeliğimde kalbi durduğu için kürtaj oldum. 2. gebeliğimde de en başından kese etrafında kanama alanı tespit edildi. 1 hafta sürdü kanama alanı, sonra durdu ama içindeki embriyo maalesef parçalanmış zarar görmüş. İkisi de ne boş gebelik ne de dış gebelikti. Başta bana çoğul gebelik olabilir denmişti hatta bu kadar yüksek değerlere ama değilmiş sağlıksız olduğu için beta o kdr hızlı yükselmiş en başta

Kızlar kızlar çıktım doktordan güzel haberlerim var. Pazartesiden beri kanamam vardı ya doktor alttan bakınca keseyi büyük ölçüde atmışsın çok küçük bir parça kalmış onu da atarsın dedi. Muayene esnasında bayağı bi pıhtı ve kan geldi. Çok mutlu oldum inşallah kalanı da atarsam operasyona gerek kalmayacak. Tedbiren kan da baktı tekrar ve haftaya kontrole çağırdı. Rabbim hiç birimize yaşatmasın bu süreci. M Mavimiresl M MiuLego R Random3 hepsonradan Q qwertyuop M Mrs Electrical Engineer I ipti Mucizemmm16 Ihlamurseven etiketleyemediğim yol arkadaşlarım

İcimi rahatlattin canim ya cok sevindimmm. İnsallah bu sekilde kurtulacaksin bu süreçten

Bende 34..Hiç cocuğun yokmu senin?Aynen öyle..ama oluyorki artık pes ediyorum..Ben çok içime atıyorum..
Ben zaten 31 yaşında evlendim. Çocuğum yok. Pek denemedik. 1 yıldır korunuyoruz son 2 aydır çalışmaya başladık. Kardeşim doğum yapınca ben de anne olayım artık dedim içten içe. Yeğenimi bile severken cildiriyorum kendi çocuğum olsa kafaları yerim herhalde.

Kuzum çok sevindim inşallah sağlıkla atlat kalan süreci de❤ amin canım sende iyi ol inşallah bize hep güzel haberler ver bundan sonra inşallah biraz kendini dinle keyfine bak şu süreçten sonra zor zamanlar biliyorum bundan sonrası kolay ve güzel olsun inşallah❤

Bende 36.5 kızlar
Hamile kalayım demeye 37 olacak sanırım.
Dogurayim demeye de 38
Rabbim sağlıklı bebekler, hamilelik nasip etsin.
Benim yengem 17 yıl sonra tüp bebek ile gebe kalmıştı. Şu an kızı 12 yaşında. Çok mutlular. Umutsuzluğa kapilinca aklıma onlar geliyor. Olması gereken zaman en iyi zamandır diyorum. Moral yumurta kalitesi için bile çok önemliymiş. Mutsuz ve umutsuz olmayalım. Her şey zamanında çok güzel olacak öyle inaniyorum ben

1.5 bende oldu..evlendiğim günden biz düşünüyoruz..2 ay çok erken canım..İn şa Allah kalırsın..Benim kız kardeşimin 2 çocuğu var..kızlar büyumüş artık .kızlar bile diyor halanın ne zaman çocuğu olucak

Sen ne durumdasın aşko geldi mi sular nolur geldi de
Gelmedi kuzum sabah bi ara geldi yarim saat sonra yine gitti dün kv deme gectik duş icin cocuklarida sagolsun yikadi o. Simdi alisverise ciktim bende cemiyetimiz var bayram sonrası eltimin sunnet cemiyeti. alinacaklari aldim.ama asiri bi sicak var bugün. Eşim itfaiye ile konusmus su depolarina su doldurtcak sitenin, eger bir kac gune gelmezse gecici olarak bi otele falan gecmeyi düşünüyorum acikcasi yakin cevre su olan yerlerden.

Bu ara birkac kisiden daha su sikintisi duydum farkli farkli illerde hayra alamet olur insaalah

Yardıma yetistimm. Arkadaşımızın gonderdigi gebelik testini ne zaman yapmalıyız internet sitesini sizler için Türkçe ye çeviriyorum.

Fırat day of period= son reglin ilk gününü yazıyoruz

I know when I ovulated= yumurtlama günümüzü net biliyorsak döngünün kaçıncı günü olduysak o günü yazıyoruz

I'm not sure when I ovulated= Eğer ne zaman yumurtlaldığımızı bilmiyorsak gemek gecer 14 günü sabit bırakıyoruz.

Calculate'e tıklıyoruz ve çıkan sayfada tık olan kısımlarda gebelik testini yapabileceğimizi söylüyor.

Arkadaşım hakkını helal et mesajı bulamadım seni etiketleyemedim.

Teşekkürler tekrar.

7 temmuz BAT benide ekleyebilirsin inşallah hepimiz hayırlı haberlerle geliriz

Amin canım. Hamile kalamiyorsak da sağlıkla regl olmak en güzeli
İnşallah sorunsuz biter gider bu süreç

Gözün aydın kuzum rabbim gönlüne göre versin inşallah. Çok mutlu oldum senin adına

Kaç gündür misafirim vardı giremedim sayfaya.
Şimdi gittiler hemen konuya bakayım dedim. En erken senindi diye hatırladım bat tarihi, direk sana baktım
Hayırlı haberlerini bekliyoruz
4 tane hamişimiz var bile inşallah bende güzel haberler verebilieim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…