Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Tohumlarımızın çoğu İsrail den geliyor o yüzden kendi yetiştirdiğime bile itimadım yok
Nasıl çıkılır bu işlerin içinden bilmiyorum ya gerçekten çok zor zamanlardan geçiyoruz millet olarak halbuki ne güzel yerlerimiz var çiftçilerimiz var herkes başka şey peşinde herşey dışarıdan

Bir hafta kaldı batıma yumurtlamadan beri devam eden gögüs hassasiyeti dısında hiçbişeyim yok

Doğurabilsek ne kadar sağlıklı bir nesil getireceğiz o da mechul. Allah’ım ya yemin ederim insan her geçen gün hayattan soğumasın da ne yapsın

Kızlar 2 gün önce sabah ve akşam olmak üzere 2 kere lekelenmem oldu ama çok azdı minik birsey. Akıntıyla karışıktı açık pembe şeklinde. Peceteye geldi sadece. Lekenin geldiği gün ve ertesi günde bildiginiz adet ağrısı çektim çok şiddetli olmasada baya baya hissettirdi. Kasık batmalarım da devam ediyo. Göğüslerim fena. Yumurtlama olalı 9-10 gün oldu. Sabrım tükenmeye başlıyor yavaştan benim gibi sabırsız bir insan iyi bile dayandı
Ama ümitlenmekte istemiyorum

Eklentiler

• IMG_20220701_114911.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 43
Ayyy hadi güzel haberlerle inşallah kuzum ya ❤ ben olsam ortadan ikiye çatlardım şimdiye kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…