Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Merhabalar tekrardan, ben 28 yaşında haşimato hastasıyım , 2018 yılında 6 haftalık bir düşük gerçekleşti o günden sonra 1 aşılama yapıldı o da sonuç vermedi çünkü tuvalete sıkışık olmamız gerekiyordu 10 dakika yattıktan sonra lavabo ihtiyacı için gidince sanki bütün hepsi çıktı gibi geldi ama :olamaz: Şu an tekrar deniyorum doğal yolla aslında herhangi bir sorun yok diyorlar bütün hormonlar normal PKO şüphelendiler (Tüylenme var adet düzensizliği yok) PKO testi de normal.. Acaba kafaya çok mu takıyorum :110: Mayıs ayında 20 mm yumurta olduğunu gördü kendiliğinden çalıştığım için düzenli olarak doktor kontrolüne gidemiyorum, Doktor inofolic önerdi sizce nasıl kullanıp hamile kalan var mı?

Çok teşekkürler ☺️ Evet yaklaşık 1 haftadır mide bulantım,sol kasığımda doluluk hissi ve halsizlikle birlikte gelen uyuklama halim var .
Tebrik ederim canım Allah sağlıcakla kucağına almanı nasip etsin 🧿🧿🤲🏻 Şu harika haberleriniz beni çok mutlu ediyor her güne bi hamiş haberi hoşuma gitti burası 😍 🥰

Kuzum inşallah ya haber et doktora gidince kese biraz daha büyük oluyo diye biliyorum ben de düşük yapmıştım 8 haftalıktı kese düştüğünde nerdeyse avuç içi kadar vardı büyüklüğü ama sen daha başındasın daha küçük olabilir belki bide kanamam 40 gün sürmüştü 4. Gün düşmüştü kese kanamam fazlaydı düşmeden önce inşallah kolaylıkla geçer gider kuzum
Canım sen benim keseyi 6 haftalık gibi de düşünme hep çok geriden gelip oluştu o yüzden büyükçe bir şey değil muhtemelen

Kuzum ben olsam hsg sonrasına 3-4 ay boyunca şans verirdim aşılama vs den önce. Doktor seni çok dibe itiyor yani o ortam bile geriyor çok. Her şeyiniz normal çünkü bence 3-4 ay sal kendiniz deneyin. Olmazsa aşılama falan denenebilir
Kuzum sen naptın test fln yaptınmı

Kizlar sanirim bu ayda bebek yok🤷🏼‍♀️ Hsg cektirdim klomen kullandim sürekli doktor kontrolündeyim vs vs vs. Yani ben ugras verdim ama vakti zamani degilmis ne yapalim. Sizce artik doktor vs birakip zamanami bırakmalıyım? Yoksa adet olunca tekrar bi doktor kontrolunemi gitsem prof olana. Buyuk ihtimal aşılama da yapabilir cunku bunu konuşmuştuk daha önce Ali beyle. Bana bi akil verin devammi edeyim arami vereyim G Gzmyts53 @caca3344 bitliKedi bitliKedi @Fang Mucizemmm16 Mucizemmm16 @Veziir R Random3 S sultansultan90 @ipti ve diger arkadaslarim @Marget-harry
Kuzum ne kadardır tedaviyle ilerliyordun hatırlamıyorum ama bazen 1-2 ay ara vermek güzel bi detox oluyor. Aşılamadan önce doğal akışıyla bir deneyin derim ben. 2 yıldır ilaç tedavileri ile, tetkiklerle falan geçiyor. Olmayınca olmuyor tatlım, doğru zaman gelince uğraşmadan kendiliğinden gelecekler zaten

Doktor bu ay için bişey demedi genel konuştu bir sorun yok sende dedi biraz düşük deyip takviye amaçlı vitamin verdi. Yani belli döneme göre değer aralığı değişen birşey olduğunu bilemedim yoksa sorardım ben 21. gün için çok mu düşük derdim. Referans aralığı 0.05-24 yazıyor bende 1.94 işte
Aynı testi bana da yaptılar. Kadınlarda her ay yumurtlama olmuyormus. Demek ki siz o ay yumurtlamadiniz.

Kızlar bir sorum olacak bana yardımcı olursanız sevinirim. Ben 4 aydır folvimiks kullanıyorum doktora sormaya unuttum folik asit ne kadar kullanılır ben hamile kalana kadar içmeye devam edecek miyim

Acaba ben olsam ne yapardım diye düşündüm ? ( Ben olsam hemen sakın kalamazdım , keske kalabilsem ama yapamazdım . Cocuk oyuncağı degil duygular sonuçta. )Ne konuda hazır hissetmiyor ki ? Maddi olarak mı çekindi acaba ? İyice düşünmeni tavsiye ederim . Çocuk yek taraflı sorumluluğu zor olan bir imtihan bence
Cok sukur maddi olarak bir sikintimiz yok bende bilemiyorum ciddi bir konusmayi dusunuyorum bu aksam zaten.. Ben genel yapi olarak sakin bir insanim tepki vermem ama o hazir olmadan yapmakta istemem belli ki sorumlulugunu almak istiyo cocugun o yuzden hazir olmak istiyo.Anlariz aksam ama uzuldum biraz :KK43:

X