Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canım sen kendini hangi sürece daha yakın hissediyorsun o önemli. Bir süre sakin kalıp dinlenip akışına bırakmak mı? Yoksa bu tempoyu devam ettirip aşılama sürecine gitmek mi? İstersen bir iki ay dinlen yazın tadını çıkar stressiz eylül gibi de aşılama sürecine gir. Ben şahsen çok yıprandım çok yorgunum çok güçsüzüm dinlenmek istiyorum.
Kuzum sen zaten mutlaka dinlen bu surec cok etkiledi seni kurtulmus bile degilsin belirsizlik var hep insallah en kisa surede guzel haberlerini ver bize

Yaa siz iyi misiniz peki kuzum susuz da olmuyo ya 😕
Benlik bi durum yok kuzum dere yatagi kanal vs uzaktayiz biz bide 3. Katta oturuyorum ama kuzenimin evinde arabasinda skntlar var cogu ailede sknti var. Susuzluk cok sknti köylerde var merkezde yok cocuklari kv demlere gonderdim biraz önce yikansinlar kalsinlar bu gece bizde hazir sularla idare etmeye calisiyoruz. Ama inanki ruh halim iyi degil en azindan su olsa temizlik yaparim bu sekilde cafe ye falan da gitmek istemiyorum hijyenden emin degilim. Cok skldm

Benlik bi durum yok kuzum dere yatagi kanal vs uzaktayiz biz bide 3. Katta oturuyorum ama kuzenimin evinde arabasinda skntlar var cogu ailede sknti var. Susuzluk cok sknti köylerde var merkezde yok cocuklari kv demlere gonderdim biraz önce yikansinlar kalsinlar bu gece bizde hazir sularla idare etmeye calisiyoruz. Ama inanki ruh halim iyi degil en azindan su olsa temizlik yaparim bu sekilde cafe ye falan da gitmek istemiyorum hijyenden emin degilim. Cok skldm
Yaa Rabbim yardımcıları olsun inşallah 🤲🏻🤲🏻 Nasıl olsun kuzum ya normal şeyler olmuyo ki etrafımızda bide susuzluk zaten zor ne zaman gelicek belli değil mi daha uzun sürmez inşallah havalarda sıcak susuz hiç olmuyo

Yaa haberim var Allah yardımcınız olsun bu doğal afetler beni çok korkutuyor haber açıp izleyemiyorum ağlıycam diye.
Cogu yerde elektrikler de yok ama bizde sadece su yok🤷🏼‍♀️ Depo larda bitmiş biraz skntili gunlerden geciyoruz son 3 senedir her sene sel oluyor burada Akcakoca da camur icindeydi deniz

üzülüyorum testleri negatif gorunce ama sonrasi alisiyorum yeni surece heyecanlanma basliyor. Son kez deniycem ve ondan sonrasi birakcam bende oluruna
Üzülme kız nasip işi bu rabbim vermiyorsa hayırlısı böyleymiş de geç öbür aya 🤣

Canımlar alt karnımda çok tuhaf bi ağrı var ya arada da sol kasığımda batma oluyo ama o karnımda ki ağrı öyle bişey ki midem bulanıyo çok değişik mesanem ağrıyo diycem ama değil çok garip bari midem bulanmasaydı 😑

X