Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Valla dünya varmış 😂 bebek olmayınca bari ameliyat olayım dedim bende
İyi yapmışsın kuzum valla ben hala diş çektircem her ay aynı şeyi yapıyorum 😂😂😂 bende bu ay çok net yumurtlama akıntısı gördüm çatladı mı bilemiycem 😂😂 çatlamadıysa patlar orda 😂😂😂 şaka bi yana değerlendirdik ama bakalım nasip işte

İyi yapmışsın kuzum valla ben hala diş çektircem her ay aynı şeyi yapıyorum 😂😂😂 bende bu ay çok net yumurtlama akıntısı gördüm çatladı mı bilemiycem 😂😂 çatlamadıysa patlar orda 😂😂😂 şaka bi yana değerlendirdik ama bakalım nasip işte
Aynen canım degerlendirdik ama benim olmaz gibime geliyor ilaç icmesem ağrım olacak. Diş çekimi benim temmuzun ortasında olacak ona da randevu aldım 😂

Aynen canım degerlendirdik ama benim olmaz gibime geliyor ilaç icmesem ağrım olacak. Diş çekimi benim temmuzun ortasında olacak ona da randevu aldım 😂
Hepsini aradan cıkartıyosun yani darısı başıma 🤭 bende temizliği aradan çıkartmaya çalışıyorum hiçte yapasım yok ya sözde cam silicektim bugün mecalim kalmadı

Hepsini aradan cıkartıyosun yani darısı başıma 🤭 bende temizliği aradan çıkartmaya çalışıyorum hiçte yapasım yok ya sözde cam silicektim bugün mecalim kalmadı
Napalim gelmiyor bebiş 😂😂 1 senedir herşeyi erteliyorum şimdi kendimi düşünüyorum 😂 naparsam yapım ne kadar dikkat edersem edeyim olmadi. Belki bir mucize olur bu ay 🤪😂

Hiçte yapasım yok biliyo musun 😂😂 negatif görmekten 🥴🥴 test bile almadım 5-6 gün sonra yaparım adet olmazsam 😂
En iyisi canım bende bosverdim artık yumurtlama günü ilişki yapmadık obursu gün öylesine ilişki oldu yumurtlama için yapmadık valla. Bebek için yapınca benim hevesim kaçıyor yapasim gelmiyor odaklanamiyorum🤣

Off 11 gün önceden adet belirtisi mi olur ya canım yine baharatlı şeyler istiyo et tavuk mideme kilit vurcam 😂😂 kesin erken olcam ya amaan 😕

En iyisi canım bende bosverdim artık yumurtlama günü ilişki yapmadık obursu gün öylesine ilişki oldu yumurtlama için yapmadık valla. Bebek için yapınca benim hevesim kaçıyor yapasim gelmiyor odaklanamiyorum🤣
Aynen öyle valla 😂 bende kaç gün evde yoktum yumurtlamayı kaçırdım diye düşündüm eve geldigim gece yumurtlama akıntısı geldi ertesi gün daha çok geldi ilk kez bu kadar cok gördüm ovulasyon testi yaptım aaa pik 😂 degerlendirdim ama bakalım nasip kısmet 😍

Kizlar sanirim bu ayda bebek yok🤷🏼‍♀️ Hsg cektirdim klomen kullandim sürekli doktor kontrolündeyim vs vs vs. Yani ben ugras verdim ama vakti zamani degilmis ne yapalim. Sizce artik doktor vs birakip zamanami bırakmalıyım? Yoksa adet olunca tekrar bi doktor kontrolunemi gitsem prof olana. Buyuk ihtimal aşılama da yapabilir cunku bunu konuşmuştuk daha önce Ali beyle. Bana bi akil verin devammi edeyim arami vereyim G Gzmyts53 @caca3344 @venevv @Fang Mucizemmm16 Mucizemmm16 @Veziir @Random3 @sultansultan90 I ipti ve diger arkadaslarim @Marget-harry
Canım aşılama düşünüyorsan git bence ama aşılama yaptirmayacaksan bence zamana bırak olur inşallah

X