Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canım o hormonun yükselmesi için gebe kalmak gerek ztn sen o hormonu neden kafaya takıyorsun doktor sana verdigi takviye neydi yumurtalıkların için vermiş olabilir vitamin vs gibi yumurta gelişir çatlar sonra ztn herkesde progesteron hormonu yükselir gebelik yoksa adet gününe yakın düşüşe geçer reglide 1 in altına iner senin o hormonla işin yokki yumurtan çatladıktan sonra seninde yüksekti ztn değerin muhtemelen
Canım ama daha adete tahminen 8 9 gün varken bu kadar düşük çıktı bilmiyorum ki niye bu kadar taktım. Acaba yumurtam catlamiyor mu her ay böyle mi olacak ya da her zaman böyle miydi istenen boyutta değil mi diye düşündüm durdum. Proxyfemın verdi

Kizlar sanirim bu ayda bebek yok🤷🏼‍♀️ Hsg cektirdim klomen kullandim sürekli doktor kontrolündeyim vs vs vs. Yani ben ugras verdim ama vakti zamani degilmis ne yapalim. Sizce artik doktor vs birakip zamanami bırakmalıyım? Yoksa adet olunca tekrar bi doktor kontrolunemi gitsem prof olana. Buyuk ihtimal aşılama da yapabilir cunku bunu konuşmuştuk daha önce Ali beyle. Bana bi akil verin devammi edeyim arami vereyim G Gzmyts53 @caca3344 bitliKedi bitliKedi M MiuLego Mucizemmm16 Mucizemmm16 Veziir Veziir @Random3 S sultansultan90 @ipti ve diger arkadaslarim -Cookie- -Cookie-
Kuzum yorulduysan ara ver bence hem yazdayız gez toz azcık keyfini çıkar hemde kafan dağılsın zamana bırak bi kaç ay yada istersen son kez bi görün doktora bakalım ama içini de karartma malum doktorlar doğru düzgün bişey söylemiyorlar canı sıkılıyo insanın

Kuzucum sen bilirsin ben sırf yaz geldi diye devam etmiyorum ara veriyorum sadefe mfk eger durumunuz varsa devam ettir bide tabi psikolojik olarak rahatsan hazırsan devam et asko
Kuzum durumdan yana sknti yok cok şükür hatta okul zamanina denk getirecektim ara verip ama okul zamani masraflar 2 kat artiyor. Psikolojik olarakta en azindan bunuda denedim oldu yada olmadi derim 🤷🏼‍♀️ Aklim karisik aslinda eşimle de konusmadim ama o ne diyor bi bakalim

Kuzum yorulduysan ara ver bence hem yazdayız gez toz azcık keyfini çıkar hemde kafan dağılsın zamana bırak bi kaç ay yada istersen son kez bi görün doktora bakalım ama içini de karartma malum doktorlar doğru düzgün bişey söylemiyorlar canı sıkılıyo insanın
Kuzum son kez hakkimi denemekte istiyorum aslinda ne bileyim🤷🏼‍♀️

Canım ama daha adete tahminen 8 9 gün varken bu kadar düşük çıktı bilmiyorum ki niye bu kadar taktım. Acaba yumurtam catlamiyor mu her ay böyle mi olacak ya da her zaman böyle miydi istenen boyutta değil mi diye düşündüm durdum. Proxyfemın verdi
O ilaç yumurta kalitesini artırıyor işte canım kalite arttıkça hormonlar daha fazla salgılanır ztn

Kizlar sanirim bu ayda bebek yok🤷🏼‍♀️ Hsg cektirdim klomen kullandim sürekli doktor kontrolündeyim vs vs vs. Yani ben ugras verdim ama vakti zamani degilmis ne yapalim. Sizce artik doktor vs birakip zamanami bırakmalıyım? Yoksa adet olunca tekrar bi doktor kontrolunemi gitsem prof olana. Buyuk ihtimal aşılama da yapabilir cunku bunu konuşmuştuk daha önce Ali beyle. Bana bi akil verin devammi edeyim arami vereyim G Gzmyts53 @caca3344 bitliKedi bitliKedi M MiuLego Mucizemmm16 Mucizemmm16 Veziir Veziir @Random3 S sultansultan90 @ipti ve diger arkadaslarim -Cookie- -Cookie-
Bir kez daha dene 😍

Canım sen kendini hangi sürece daha yakın hissediyorsun o önemli. Bir süre sakin kalıp dinlenip akışına bırakmak mı? Yoksa bu tempoyu devam ettirip aşılama sürecine gitmek mi? İstersen bir iki ay dinlen yazın tadını çıkar stressiz eylül gibi de aşılama sürecine gir. Ben şahsen çok yıprandım çok yorgunum çok güçsüzüm dinlenmek istiyorum.

Canlarım nasılsınız çok fazla okuyamadım bitliKedi bitliKedi kuzum inşallah kolaylıkla atlatırsın bu durumu kalbim seninle 🤲🏻
Diğer aşkolar durumlar nasıl ? BenBayram temizliğine giriştim bayramdan sonra 1 hafta tatile kaçıcaz sürünerek iş yapıyorum hiç canım istemiyooğğğ 😂😂😂
Canım kanamam 4 gündür devam ediyor arada pıhtılı da geliyor inşallah düşmüştür. Yarın dr kontrolüm var tek istğim kesenin benden gittiğini temizlendiğimi söylemesi. Git gez tatilin tadını çıkar canım yetti bu kadar stres

Eki Görüntüle 3091741 Kızlar herkese günaydın.Hatırlarsanız 2,39 değer ile gebeliğimi çok başında öğrenmiştim 2 gün de bir kan vererek artışı gördüm çok şükür önce 17,65 daha sonra da 58 oldu beta.
Doktorum artışın gayet iyi olduğunu artık kan vermeme gerek olmadığını söyledi .13,14 Temmuz gibi de ultrasonda görebiliriz dedi.Yine de çok başındayız dua istiyorum sizlerden de Bekleyen kim var ise Allahım hepinize nasip etsin .😍😍😍
Maşallah canm tebrik ediyorum sağlıkla kucağına alırsın inşallah 😍

X