Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Birde profa git derim canım

Devam et bence kuzum arka arkaya tedavi olunca şans artıyor diye biliyorum. Ama psikolojik olarak kendini iyi hissetmiyorsan dinlen biraz ara ver. Çünkü senin kendini iyi hissetmen herşeyden önemli

Kuzu benim de girişmem lazım temizliğe ama ders çalışmam da lazım ay ben işlere yetişemiyorum neyime benim bebek ya aklımı yemişim ben bunun başka açıklaması olamaz
Yaa bende böyle düşünüp bebek yapmaktan kendimi vazgeçirmeye çalışıyorum zaman hiç bişeye yetmiyo valla ben hiç bişey anlamadım bu işten erken de kalksam zaman yetmiyo geçte kalksam aynı benimde hiç yapasım yok ama zorluyorum yavaş yavaş dün 3 cam sildim bugün 3 cam daha silicem yarın duvarları halıları manyağa bağladım bakalım

Kuzum inşallah ya haber et doktora gidince kese biraz daha büyük oluyo diye biliyorum ben de düşük yapmıştım 8 haftalıktı kese düştüğünde nerdeyse avuç içi kadar vardı büyüklüğü ama sen daha başındasın daha küçük olabilir belki bide kanamam 40 gün sürmüştü 4. Gün düşmüştü kese kanamam fazlaydı düşmeden önce inşallah kolaylıkla geçer gider kuzum

Yavaş yavaş kendini yormadan yap canım. Ben de artık bi 10 15 gün sonra dip bucak girerim temizliğe evi temiz bırakayım bizden sonrakilere diye. Şimdilik derslere fokuslanmam lazım.

Yavaş yavaş kendini yormadan yap canım. Ben de artık bi 10 15 gün sonra dip bucak girerim temizliğe evi temiz bırakayım bizden sonrakilere diye. Şimdilik derslere fokuslanmam lazım.
Allah zihin açıklığı versin kuzum ❤ ders çalışmakta çok güzel yaa bazen okul zamanlarımı çok özlüyorum kıymetini bilemedim püü diye

Allah zihin açıklığı versin kuzum ❤ ders çalışmakta çok güzel yaa bazen okul zamanlarımı çok özlüyorum kıymetini bilemedim püü diye
Amin canım sağolasın. Ben de bilememişim ya şimdi kpss çalışırken daha zevk alıyorum. Okul olunca zorunluluk gibi geliyordu bide akıl bi karış havadaydı o zaman tabi.

Başlamak bitirmenin yarısıdır ha gayret kızım diye diye başladım dün hiçte yapasım yok ama el mahkum bende oturup elimdeki oyuncaklarımı bitirmek istiyorum ama iki işi birden yürütemiyorum aklım ya temizlikte ya örgü de fıttırcam

Devam et bence kuzum arka arkaya tedavi olunca şans artıyor diye biliyorum. Ama psikolojik olarak kendini iyi hissetmiyorsan dinlen biraz ara ver. Çünkü senin kendini iyi hissetmen herşeyden önemli
üzülüyorum testleri negatif gorunce ama sonrasi alisiyorum yeni surece heyecanlanma basliyor. Son kez deniycem ve ondan sonrasi birakcam bende oluruna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…