Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Tebrik ederim maşallah :anneadayı:benimde yumurtlamam 17 siydi ama ben hiç bir etki yaşamadığım için test bile yapmadım erken gebelik testimi acaba ??
rica etsem ovulasyon testin varsa yeni öğrendiğin bu dönemde yaparmısın nasıl görüncek acaba
Benimle ayni yumurtlama bende 17 si pik gördüm ama benim umudum kalmadi daha erken gebelik testim negatif olsaydi cikardi bata 2-3 gün var. İnsallah sizde vardir

Eki Görüntüle 3091741 Kızlar herkese günaydın.Hatırlarsanız 2,39 değer ile gebeliğimi çok başında öğrenmiştim 2 gün de bir kan vererek artışı gördüm çok şükür önce 17,65 daha sonra da 58 oldu beta.
Doktorum artışın gayet iyi olduğunu artık kan vermeme gerek olmadığını söyledi .13,14 Temmuz gibi de ultrasonda görebiliriz dedi.Yine de çok başındayız dua istiyorum sizlerden de Bekleyen kim var ise Allahım hepinize nasip etsin .😍😍😍
Hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim 😍 hamilenin duası tutar duanı bekleriz 😇

Sanırım hasta oluyorum hafif ateşim var ve boğazım acıyor, başımda da hafif bir ağrı var antibiyotik de alamıyorum bu ay korunmasız ilişki oldu ne olur ne olmaz diye çok sinirim bozuldu ☹

Sanırım hasta oluyorum hafif ateşim var ve boğazım acıyor, başımda da hafif bir ağrı var antibiyotik de alamıyorum bu ay korunmasız ilişki oldu ne olur ne olmaz diye çok sinirim bozuldu ☹
En gıcık olduğum şey ya belirsizlikler 😪 yine Dr dayan bence . Antibiyotik falan alma en azından adet olana kadar 😶

Kizlar adetim basladi bugun bitince ovulasyona baslayacaktim,doktora vs gittim takviyeler kullaniyorum 1 aydir ama esim dun cocugu ertelemek istedigini soyledi kendini hazir hissetmiyormus:olamaz: halbuki benim aklima bebek fikri sokan oydu ben istemiyordum cok simdi ben hazirlandim ettim o vazgecti nolcak boyle bilmiyorum moralim cok bozuldu
Acaba ben olsam ne yapardım diye düşündüm ? ( Ben olsam hemen sakın kalamazdım , keske kalabilsem ama yapamazdım . Cocuk oyuncağı degil duygular sonuçta. )Ne konuda hazır hissetmiyor ki ? Maddi olarak mı çekindi acaba ? İyice düşünmeni tavsiye ederim . Çocuk yek taraflı sorumluluğu zor olan bir imtihan bence

X