Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canim merhabalar beni de etiketler misin😊 ben de 14 haziranda catlatma ignesi oldum ama 14. Gunu kan testim negatif🥲 adet olmayi bekliyorum ki hemen temmuz calismalarina baslayabileyim😇 isteyen herkese allahim nasip eder bu ay insallah hayirli ve saglikli evlatlar🥰
Bat tarihini kaç yazayım canım?

Amin kuzum inşallah. Ama ben kendimi Rabbime bıraktım artık kafam rahat. Bunun bir imtihan olduğunu sürekli hatırlatıyorum kendime. Yani herkes de anne olacak diye bişey yok deyip başka şeyler ile uğraşıyorum. Tayin oluyoruz taşınmaydı mobilya seçimi beyaz eşya araştırması derken bu ara bayağı kafam dağılıyor çok şükür birde kpss sınavına hazırlanıyorum. Bebek düşünme fırsatım kalmıyor 🤣
Ayy ne güzel bak..kafan karışıyor.Bende kafam karışsın diye..gün içinde ne yemek ediyorum..nereye gidiyorum..instaqramda paylaşıyorum😂

Ayy ne güzel bak..kafan karışıyor.Bende kafam karışsın diye..gün içinde ne yemek ediyorum..nereye gidiyorum..instaqramda paylaşıyorum😂
Aynen kuzum kafa dağıtmazsak olacak gibi değil bunca zaman hayatımı sadece bebeğe odaklanarak geçirdim ve çok yoruldum artık akışına bıraktım.

Ben şuan Urfadayım ama temmuz sonu Yalova da olacağız tayinimiz oraya çıktı. Henüz ben de doktor araştırmadım.
Bursa da Osman Develioğlu, İstanbulda Cem Çelik, Ebru Öztürk bunlar düşündüklerim arasında. Henüz kime gideceğime karar vermedim.
Seni dua topiğinden hatırlıyorum ve içimden yazmak geldi ..
Şayet Yalovaya gelirsen mutlaka Osman Develioğlu hocamla görüşmeni şiddetle tavsiye ederim Bursa'da tüp bebek Prof içinde en iyisidir 😍
Burdan da belli olduğu gibi hakkında konular olumlu ve sonuçlar pozitif ...
Yinede nasip kısmet işi ben görünce yazmak istedimm..
Hakkında hayırlısı olsun tez zamanda pozitifleri almak nasip etsin Rabbim inşallah 🤲🏻

Evet kızlar bata son 10 günden bildiriyorum göğüs hassasiyeti yumurtlamadan sonra geçmek bir yana dursun giderek artıyor. İnşallah güzel bir habercidir 🤷🏻‍♀️

318E9F00-2E6F-4593-9B14-3CFE35D306B3.jpeg
Kızlar herkese günaydın.Hatırlarsanız 2,39 değer ile gebeliğimi çok başında öğrenmiştim 2 gün de bir kan vererek artışı gördüm çok şükür önce 17,65 daha sonra da 58 oldu beta.
Doktorum artışın gayet iyi olduğunu artık kan vermeme gerek olmadığını söyledi .13,14 Temmuz gibi de ultrasonda görebiliriz dedi.Yine de çok başındayız dua istiyorum sizlerden de Bekleyen kim var ise Allahım hepinize nasip etsin .😍😍😍

Eki Görüntüle 3091741 Kızlar herkese günaydın.Hatırlarsanız 2,39 değer ile gebeliğimi çok başında öğrenmiştim 2 gün de bir kan vererek artışı gördüm çok şükür önce 17,65 daha sonra da 58 oldu beta.
Doktorum artışın gayet iyi olduğunu artık kan vermeme gerek olmadığını söyledi .13,14 Temmuz gibi de ultrasonda görebiliriz dedi.Yine de çok başındayız dua istiyorum sizlerden de Bekleyen kim var ise Allahım hepinize nasip etsin .😍😍😍
Ayy maşallah 😍 çok sevindim canım sağlıkla ilerlesin inşallah 🙏🏻 maşallah topigimizin 4. Bebişi bu :)) ovulasyonla mı takip etmiştin canım ilişkiden kaç gün sonra pozitif sonucu aldın?

Eki Görüntüle 3091741 Kızlar herkese günaydın.Hatırlarsanız 2,39 değer ile gebeliğimi çok başında öğrenmiştim 2 gün de bir kan vererek artışı gördüm çok şükür önce 17,65 daha sonra da 58 oldu beta.
Maşallah canım çok sevindim inşallah sorunsuz ilerler hamileliğin🤲 belirtin varmıydı

X