Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Şimdi senin yazini okuyunca bi rahatladim. Yumurtlama döneminde doktora gittim yumurtalarim 18-20mm 2 tane cikmisti ve bitane daha vardi toplam 3 yumurta. E2 500 kusurlerde cikmisti bu arada klomen kullandim ben bu ay. Ve doktor sonuclarimi gorunce e2 cok yuksek dedi ve dogum kontrol hapi icmemi istedi 🙄 ben şok 😟 icmedim. Burdanda bikac arkadas yumurtalarim büyük oldugu icin E2 yuksek cikmistir dedi ve seninkinide okuyunca gerckten sanirim yumurtayla alakali E2
evet e2 arttıkça yumurta büyüyormuş. bu arada benim tahlil yaptırdığım yerde e2 referans aralığı 21-650 ng/L eğer sizin birimde böyleyse ,bi yerde normal aralıkta sayılabilir ya da ovülasyon dönemine göre yüksek demiş olabilir. yine de yumurta büyüklükleriniz normal hatta verimli aralıkta aslında. ben dkh karşıtı değilim ama size neden dkh önermiş doktor anlayamadım.

inşallah 20likten güzel bir bebek gelir 🌸

edit: doktorum ulaştı bu arada , çatlatma iğnesi yapmayalım gün aşırı çalışmalarına başlayın dedi. 15,5 mm yumurta ve e2: 201 e göre arkadaşlar .
bence doktor da biz de alıştırma turu olarak bu ayı pas geçiyoruz görünüyor 🥱

Aleykümselam estağfurullah ne kusuru seve seve okuyorum bütün cevaplarınızı. Ben Ağustos ayından beri senin gibiyim 2021 Ağustos şu ana kadar sürekli ovulasyon takibim leri kürler oydu buydu derken negatif testler gerçekten psikolojimi çok bozdu artık o benim çok çocuk isteyen hevesim yok şu anda bakabilir miyim onu bile bilmiyorum artık
Tamamen aynıyız bende ilk zamanlar öyleydim. Hatta sanıyordum ki ilk korunmasız ilişkide hamile kalcam falan sanıyordum 🙈 Allah'ım cahillik diz boyuydu. Öğrendim şimdi . Tahlillerimi yaptırdım , esimde bakıldı , en son hsg yi de yapıştırdım :KK45::KK54::21:hepsini kafamı rahatlamak için yaptım :KK55: şimdi eşimde bende evliliğin tadını çıkarıyoruz. Hiç canını sıkma canım benim elbet gelecek o veletler( burada bir arkadaş yazmıştı hoşuma gittiği için bende öyle demek istedim) :KK25::KK9:

Selam canlar ben 5 gün erken adet oldum o lekeler galiba sökülemedikçe geldi dünle bu gün oldukça akışkan ve bildiğin artık afedersiniz pede geliyor erken olmuş oldum demekki göğüs ağrılarımda erken olacağım İçin erken başlamış olmalı Allah büyük nasip değilmiş bu ayda ama buralardayım topiktem çıkmıyorum nede önümüzdeki beklenen regli yine Temmuz içinde 😂sizleri takipteyim Cevap vermeye çalışıyorum veremediklerimi görüyorum inanın hepiniz için en iyisini istiyorum 🤲🏻 Rabbim hepimize tez zamanda hayırlısıyla versin inşallah😍🌸
Hakkında hayırlısı olsun canısı inşallah en kısa zamanda hayırlısı ile olur :dua:

Kızlar son adetimin ilk gününden sayarak bugün 21. Gün. Kasıklarımda ağrı hissedip ovulasyon testi yaptım ve böyle çıktı. Bu kadar geç yumurtlama ihtimali var mıdır bilen var mı??
IMG_20220628_182222.jpg

Saka mı buuuuuuuuuuu bana çabuk bakın işten eve geldim
Yine çizgi cıkmıs
Güncelliyorum
2 ci çatlatma iğnesi tedavisi
Bugun 11 ci gün hatta 12 ye dogru gıdıyorum
Sabah test yaptım çıkmamıştı yine çizgi bariz cıkmıssasss biri benı skaınlestirsin bişi desin

Eklentiler

• C0765DEF-21CB-4D1A-A4A3-A0EAD3FBFD7A.jpeg
    C0765DEF-21CB-4D1A-A4A3-A0EAD3FBFD7A.jpeg
    54,6 KB · Görüntüleme: 63
Evet kesinlikle öyle ya Bir yıldır hastalanıyorum belki de gebeyimdir diye doğru düzgün ilaç bile kullanamıyorum ya gerçekten çok yoruldum bıktım dediğin gibi hiçbir şeyden tat alamıyorum misafirliğe gidiyorum gebelikle ilgili şeylere bakıyorum evde yalnız kalıyorum gebelikle ilgili şeyleri bakıyorum sürekli kürler bitkisel şeyler sağlıklı beslenme diye değil gerçekten kafayı yedim artık gerçekten çok yoruldum artık çocuk falan istemiyorum
merhaba 🌸 hastanede bir hanımefendinin konuşmalarına şahit oldum , biz tatil beldesinde yaşıyoruz. kadın ve eşi 1 sezon boyu denize gitmemişiz ve bunun farkına bile varmamışız öyle çocuk derdindeydik tedaviler testler gel git sonra fark edince artık durdum dedi. sonra da kafasını dağıtmak için spora başlamış hem de ağır bir şekilde kardiyolu ağırlık kaldırmalı spor yapmaya başlamış. ve olmuş 💚 hatta gebe kaldığımı anlamamıştım o ara hala devam ediyordum spora dedi. şimdi de doğum sonrası kontrolüne gelmiş 🥰

benim teyzem yıllarca adet düzensizliği ve prolaktin yüksekliği yüzünden dostinex kullandı. 40 yaşında evlendi 41 inde %17 ihtimalli tüp bebeğini kucağına aldı.

yani kısacası tamamen nasip , biz sadece elimizden geleni yaptığımızı bilmek için uğraşıyoruz. Allahım hayırlısını sağlıkla versin hepimize 💚 içinizi karartmayın belki sadece şu an dinlenmeye ihtiyacınız vardır 🌸

Yine çizgi cıkmıs
Güncelliyorum
Sabah test yaptım çıkmamıştı yine çizgi bariz cıkmıssasss biri benı skaınlestirsin bişi desin
Sabah yaptığın test mi tekrar mı yaptın onu anlayamadım 🤔 sabahın testi ise sakin kal üstünden çok zaman geçmiş yanıltabilir testi yenilediysen çizgi net görünüyor 😁🤭

Yine çizgi cıkmıs
Güncelliyorum
Canim yaptigin zaman hemen çıktı mı? Beklediyse kuruma çizgisi bu cok defa yaşadım 😔

Tamma kuzum öyle yapim sağolasın 😍😍 ama bi kafam gitti bide sana ne dicem erken gebelık de böyle çıktı benım gormusmuydub atmıstım kızlara ben buraya
Gördüm canım ama dediğim gibi sonradan çıktıysa ciddiye alma gecen ay defalarca test yaptim hep silik çıktı sonradan. En son 5 saniye icinde çizgi çıktı pozitif diye cok sevindim iki test yaptim ikiside pozitifti hatta gittim kan verdim negatif 🤦🏻‍♀️ bebetime markaydı. Aklında bulunsun bebetime alma 😂

Gördüm canım ama dediğim gibi sonradan çıktıysa ciddiye alma gecen ay defalarca test yaptim hep silik çıktı sonradan. En son 5 saniye icinde çizgi çıktı pozitif diye cok sevindim iki test yaptim ikiside pozitifti hatta gittim kan verdim negatif 🤦🏻‍♀️ bebetime markaydı. Aklında bulunsun bebetime alma 😂
😅😅 tamam kuzu erken gwbelık comfort ona baktım

Kizlar bu ay sadece 1 kere korunmasiz iliskim oldu yumurtlama zamanim da degildi reglmin bittigi 2. Gun falandi.Suan sanki regl olcakmisim gibi karnim agriyo ve 2 gun geciktim.Hamile olabilir miyim acaba ya yapsam mi test yapmasam mi cok kararsiz kaldim? Tecrubeliler soyleyebilir mi sanki regl olcakmissin heran gibi bir agri oluyor mu?

X