Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Evet kesinlikle öyle ya Bir yıldır hastalanıyorum belki de gebeyimdir diye doğru düzgün ilaç bile kullanamıyorum ya gerçekten çok yoruldum bıktım dediğin gibi hiçbir şeyden tat alamıyorum misafirliğe gidiyorum gebelikle ilgili şeylere bakıyorum evde yalnız kalıyorum gebelikle ilgili şeyleri bakıyorum sürekli kürler bitkisel şeyler sağlıklı beslenme diye değil gerçekten kafayı yedim artık gerçekten çok yoruldum artık çocuk falan istemiyorum
Canim benim bence biraz uzaklas bu konudan hicbir sikinti yok diyorsun kesinlikle psikolojik bu olay…Bir seyi cok istiyosan onu gozunde canlandirip,hissiyatini kendine yasatip sonra birakicaksin evrene :) kendiliginden gerceklesicek.Sen cok takildigin icin istedigin seyin sana gelmesini engelliyorsun

Vallla ben ilk tedavim de baktım 7 ci 11 12 13 de yapmısım hiç böyle olmasını yok yapmıcam test zaten yokkı kız :)
İğne hangi gün yapılıyor onu bilmiyorum hesap edemedim bata kaç gün var ona göre hesap edelim olma ihtimalini olumsuz düşünme olacak inşallah regl olmadan umut hep var😇

İğne hangi gün yapılıyor onu bilmiyorum hesap edemedim bata kaç gün var ona göre hesap edelim olma ihtimalini olumsuz düşünme olacak inşallah regl olmadan umut hep var😇
Kuzu vallla 17 hazıran aksma 7 de iğne oldjm
En son adet tarihi. De 4 hazıran da oldum iştr en son

Hadi inşallah pozitif çıkar ama bak negatif bile çıkarsa sakın kendini üzme çünkü bence varsa da çok çok yeni 8-12 gün de döllenme olduğunu düşünürsek kanda bile çıkmayabilir
Tammam cano gidşyprum şimdi indik arabanda kaç çıkması laızm ki 😅

Tammam cano gidşyprum şimdi indik arabanda kaç çıkması laızm ki 😅
Ay bilmiyorum ki varsa 20 yi geçmez galiba değer kız heyecanlandım etiket yap sonuç çıkınca hızlı test falan olsa ya hani kan gurubu iÇin parmaktan örmek alıp hemen kan grubunu söylüyorlardı ya o kadar hızlı öğrensek şu sonuçları

Ay bilmiyorum ki varsa 20 yi geçmez galiba değer kız heyecanlandım etiket yap sonuç çıkınca hızlı test falan olsa ya hani kan gurubu iÇin parmaktan örmek alıp hemen kan grubunu söylüyorlardı ya o kadar hızlı öğrensek şu sonuçları
Dur bakalım ne olacak ya 😅😅😅

Bunu kendine yapma kendini başka şeylere ver kafanı tek bu konuya odaklama canım benim üzülmemek için bunu yapmak gerek bak ben onca belirti erkenden göğüs ağrıları falan erken regl oldum bugün geçti gitti önüme bakıcam neden olmuyor diye yıpratmayalım kendimizi yoruluyoruz bende senin gibi hissettiğim zamanlar oluyor sonra toparlanıyorum sende toparlan akıntı gelince yumurtlama demektir iki günde bir eşinle güzel gece yaşa ama sırf bebek yapmak düşüncesiyle gitme eşinin yanına keyfini çıkar bebeğe odaklanma canım gez toz havalar güzel çiçekler ek yetiştir kendini iyi hissedeceğin şeyler yap oturup 14 gün boyunca bebek var mı geliyormu ne olacak diye kendimizi yıpratmamalıyız canım
Hepsini yapıyorum yapmadığım sey kalmadi aylardır ama bir türlü cikaramadim aklimdan

merhaba 🌸 hastanede bir hanımefendinin konuşmalarına şahit oldum , biz tatil beldesinde yaşıyoruz. kadın ve eşi 1 sezon boyu denize gitmemişiz ve bunun farkına bile varmamışız öyle çocuk derdindeydik tedaviler testler gel git sonra fark edince artık durdum dedi. sonra da kafasını dağıtmak için spora başlamış hem de ağır bir şekilde kardiyolu ağırlık kaldırmalı spor yapmaya başlamış. ve olmuş 💚 hatta gebe kaldığımı anlamamıştım o ara hala devam ediyordum spora dedi. şimdi de doğum sonrası kontrolüne gelmiş 🥰

benim teyzem yıllarca adet düzensizliği ve prolaktin yüksekliği yüzünden dostinex kullandı. 40 yaşında evlendi 41 inde %17 ihtimalli tüp bebeğini kucağına aldı.

yani kısacası tamamen nasip , biz sadece elimizden geleni yaptığımızı bilmek için uğraşıyoruz. Allahım hayırlısını sağlıkla versin hepimize 💚 içinizi karartmayın belki sadece şu an dinlenmeye ihtiyacınız vardır 🌸
Ağır kardiyo yaptim gebeliği kafamdan attım öyle kaldim diyen cok var ya bende mi kardiyo ya baslasam 😂

Hepsini yapıyorum yapmadığım sey kalmadi aylardır ama bir türlü cikaramadim aklimdan
Ozaman sen bu ay ara ver canım dene ama öylesine denemiş ol yazın tadını çıkar bu ay hem biraz rahatlarsın bende öyle yapıcam değerlendircem ama daha çok kendimi tatile adayacağım bu ay önceliklimizi değiştirelim bakalım😊

X