Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Merhaba maalesef bugün itibariyle kanamam başladı. En son cuma gitmiştim yine yükselme vardı ve küçük bir kese göründü. Yarına tekrar kontrolüm var umarım vücudum atar da kürtaja gerek kalmaz
Hiç mi umut yok aceba sağlıkli gebelik olmasina?kese boşmuydu ki? Rabbim hakkında hayirli olani nasip etsin

Bende oğlum doğduğunda 19 yaşındaydım, bende onunla beraber büyüdüm şimdi 1 ay sonra 6 yaşına girecek kardeş istiyor
Allah bağışlasın evet temmuzda benim oğlum da 9a girecek inşaallah her kesin kardeşi oldu bir tek ben yalnızım diyor hep suratima vuruyor çocuko günlerde bana diyor ki,eş paketi neymiş hep duyuyorum senden babama söyle alsın iç kardeşim olsun

Selamlar, benim transfer günü dün belli oldu, bu cumartesi 02.07.2022 günü tarih verildi hayırlısıyla bol dualarınızı bekliyorum
Ve Aleyna aleyküm selam canım benim Rabbim hayırla sonuçlandırsın inşallah. Senin süreç nasıl ilerledi ? Bende herşey normal dendi . Hormonların temiz , esimde sorun yok .hsg de temiz çıktı . Galiba infertilite dendi . İnşallah şu önümüzde ki 3 ay hayırlı sonuçlar olur hepimiz lcln

Kizlar iyi geceler merak ettiğim bir konu var sizde beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. Catlama gördükten sonra illa ki 14-15 gün sonra adet olunuyor mu? Yoksa bu kişiden kişiye değişir mi
Galiba sağlıklı bir insanın çatlamadan sonra 15 günde olması gerekiyor. Ama bunu bende merak ettim simdi . Inşallah daha ayrıntılı bilen bir arkadaş yardımcı olur

Kizlar iyi geceler merak ettiğim bir konu var sizde beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. Catlama gördükten sonra illa ki 14-15 gün sonra adet olunuyor mu? Yoksa bu kişiden kişiye değişir mi
Kişiden kişiye değişir canım hormonlar herkesde farklıdır 2-3 gün oynayabilir kimisi erken olabilir

Ben ve eşimdede problem yok canım ama heniz hsg çektirmedim 3 çatlatma iğnesi başarısız oldu 1 senedir sebebpsiz olmuyor suanlık mfkyla devam ediyoruz bizde

Kızlar benim artik cocuk konusunda gerçekten hevesim çok kaçtı ovulasyon günleri iliski bile istemedim cook isteyen halim yok artik niye böyle oldu bilmiyorum galiba artik ben istemiyorum...
Selamün aleyküm. Öncelikle kendimden örnek vereyim . Ekim 2021 den tut nisan 2022e kadar ovulasyon, kaset testler , her ay doktor, sürekli takvim kontrolleri falan yaptım. Bir zaman sonra ne doktorların ne de başkasının umurunda değildi senin çocuğun varmış yokmuş. Çok sinirlendim kimi zaman . Nisandan sonra bir gece sildim tüm uygulamaları. Ovulasyon da yapmadım. Evde 10 tane var şuan . Ne diye düşünüyorum dedim kendi kendime. Zaten zamanı gelince olacak dedim. O aydan sonra gerçekten toparladım. Hamd olsun şuan buradaki insanları tanıyıp kafamı dağıtıyorum asla da üzülmüyorum. Ne olur üzülme ve herşeyi yoluna birak. Elinden geleni yaptıktan sonra gerisi Allah'tan. Uzun oldu kusura bakma

İğne durumuyla ilgili bilgim yok onun etkisi olabilir demişsin ya. İnşallah hamilesinde sen de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…