Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlar benim artik cocuk konusunda gerçekten hevesim çok kaçtı ovulasyon günleri iliski bile istemedim cook isteyen halim yok artik niye böyle oldu bilmiyorum galiba artik ben istemiyorum...

Aminn. Etrafimda da var 3. Gebeligini isteyen bekleyen. Benim cocuklarim zaten büyüdü ve erken yaşta anne oldum. İlk ler gibi bu bebeği de gerckten cok istiyoruz.
Amin, inşaallah tez zamanda hamile kalırsın,bende aynen senin gibiyim,oglum doğduğunda 19yaşim vardi çok tecrubesizdim ,oglumla beraber büyüdüm sayılır)))o yüzden bende 2ciyi çok ama çok istiyorum

Dün 11. Gündü kuzum bugün 12. Günüm
Her vucut farklı göstere biliyor ateşi,mesela bende adet bitdikden sonra azar azar vucut isim artiyor yumurta çatlayan gün aniden ısı düşüyor ve ertesi gün itibarı ile artiyor her gün 37.3 e kadar çıkmişligi var
Siz yarın bi daha ölçün

Kuzu bugün okudum biraz topiği yani devam etmesini temenni ettiğim bir kanama başlangıcı söz konusu. Kürtaj olmak istemiyorum inşallah kanamam çoğalır ve vücudum atar keseyi sizleri çok özledim ya boşlukta gibiyim vallahi ☺️ Sen nasılsın?
İyi akşamlar nasilsiniz? Ultrasonda kese göründü mü? Kan tahlili verdinizmi artım nasıl?

Kızlar benim artik cocuk konusunda gerçekten hevesim çok kaçtı ovulasyon günleri iliski bile istemedim cook isteyen halim yok artik niye böyle oldu bilmiyorum galiba artik ben istemiyorum...
Bu ay dinlen istersen sürekli olumsuz sonuç almak yıpratıcı olabiliyor aslında yapabilsek akışına bırakabilsek biraz daha rahat olsak bizim psikolojimiz için çok daha iyi olacak bende okadar dolmuşum ki bu gün oturdum ağladım isyan etmiyorum asla ama yoruluyor insan sürekli bi ikilem içindeyiz yumurtlamaydı çatladı çatlıcak değerlendirme derken sonra bişeylere umutlanıyoruz varmı yok mu bekliyoruz derken yıpranıyoruz haklısın bende bu ay olmazsa kendimi dinlenmeye çekicem yazın denizin kumun güneşin tadını çıkarıp kafamı dinlemek stresimi atmak istiyorum açıkçası sonraki ay bakarız artık çünkü böyle insan hiç bişeyden tat alamaz zevkini çıkaramaz oluyoruz yazın tadını çıkarıp bi kafamı dinlemek iyi gelir inanıyorum.

Amin, inşaallah tez zamanda hamile kalırsın,bende aynen senin gibiyim,oglum doğduğunda 19yaşim vardi çok tecrubesizdim ,oglumla beraber büyüdüm sayılır)))o yüzden bende 2ciyi çok ama çok istiyorum
Bende oğlum doğduğunda 19 yaşındaydım, bende onunla beraber büyüdüm 🙈 şimdi 1 ay sonra 6 yaşına girecek kardeş istiyor 😍

Kizlar iyi geceler merak ettiğim bir konu var sizde beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. Catlama gördükten sonra illa ki 14-15 gün sonra adet olunuyor mu? Yoksa bu kişiden kişiye değişir mi

X