Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kesinlikle öyle her ay umutlanmak az şey mi baştan bakılsa hani hemen ilk aydan da demiyorum ama 3 4 aydan sonra falan düşünülebilir 1 yıl çok fazla geliyor bana ben biraz garantici bir insanım sanırım

Mayıs ortalarında falan doğum kontrol hapını bıraktım haziran 19 da adet oldum bugün temizlendim bakalım yumurtlama bekleyeceğim kuzum hangi günler değerlendirme yapsam diye takvim yapıyorum
Canım ben mfk yöntemini gördüm öyle yapıyorum normalde bir kaç ay iki günde bir özellikle yumurtlama akıntılarım olduğu günleri değerlendiriyorduk sonra mfk yöntemini öğrendim adet bittiği gün veya bir gün sonrasında ilişki ardından 3 gün sonra ilişki ardından 2 gün sonra ilişki ardından tekrar 3 gün sonra tekrar 2 yani 3,2,3,2 diye gidiyor ama vücudunu tanımakta iyi bişey yumurta akı gibi şeffaf uzayan akıntı olunca hemen değerlendirebilirsin

Aynen öyle yapalım

Ya olsa çıkardı bence yumurtlama günümüz de belli hani o yüzden diyorum
Kuzum yumurtlama günü 9. Gün bugün 12. Gunden once cikmaz pek. Bekleyelim bakalim. Benim akintim var gunlerdir bu kadar olmazdi hiç klomenden sonra böyle oldum Beyazimsi sarı ic camasiri degistiriyorm sürekli cok sinir bozucu

Çok ama çok sevindim, için nasıl rahatşamıştır. Şimdi kafaya takmadan dümdüz yolda ilerleme vakti :)

Kuzum yumurtlama günü 9. Gün bugün 12. Gunden once cikmaz pek. Bekleyelim bakalim. Benim akintim var gunlerdir bu kadar olmazdi hiç klomenden sonra böyle oldum Beyazimsi sarı ic camasiri degistiriyorm sürekli cok sinir bozucu
12 mi diyosun tamam bekleyelim bakalım. Iyy sinir oluyorum o akıntıya ben de. Evdeyke değiştiriliyor da yine dışarıdayken falan olursa kabus gbi. Günlük pedden de nefret ederim hiç kullanamam. O akıntıyla böyle ıslak kalmak ölüm gibi oluyor bana

Kuzum onu burada öğrendim ben ama o pcoslular içinmiş bir boş bir dolu daha garanti sanki ama yorucu ovülasyon testi ve takvimle gidicem bu ay bakalım ne olacak

Kuzum onu burada öğrendim ben ama o pcoslular içinmiş bir boş bir dolu daha garanti sanki ama yorucu ovülasyon testi ve takvimle gidicem bu ay bakalım ne olacak
Hadi bakalım kolay gelsin canım evet bu daha çok işime geldi açıkçası ahahaha ovülasyon testi sordum bende doktora önermemişti doktor stres verici sürekli takip etmek sırf stres kaynaklı bile kalamayabilirsin önermem dedi banada mantıklı geldi

Hayırlısı olsun canım Rabbim en doğru zamanda tattırcak o duyguyu inanıyorum bende de embryo donduruldu geçen yıl eğer ki kullanırsam süreç nasıl olcak hiç blmyorum
Toplama zamanı gibi canım. Tek farklı sadece teansfer yapılıyor, sonrasında kontrol yok.. Bazı iğne ve ilaçlar veriyorlar her gün onları içiyorsun. Yaklaşık 9-10gün sonra da test yapılıyor pozitifse ilaçlara devam 10günde neticeleniyor yani gayet kolay ve heyecanlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…