Temmuz ayı aşılama olanlar ve olacaklar

Moralini bozma test belki hatalıdır belki güvenilir değildir kan daha net sonuç verir içini ferah tut olmadıysa bile tekrar denersin
İnşallah test hatalıdır yarına kadar vakitte geçmez bugüne kadar hep olumluydum ama test negatif çıkınca çok üzüldüm

Kızlar bugün kontrolüm vardı aşılama için Estradiol 156, lh 14 çıktı. Yarın sabah ovitrelle vurulacam cuma sabahta aşılama için gideceğiz şu an 17mm yumurtam var ne diyorsunuz
Benim estradiol 124 çıktı yumurtam 31 mm idi. Doktor 124 değeri kötü en az 300 beklıyordum ben deyip yine aşılamayı iptal etti anlamadım her doktor farklı. Bu değerle aşılama yapsam da negatif olur dedi

Benim estradiol 124 çıktı yumurtam 31 mm idi. Doktor 124 değeri kötü en az 300 beklıyordum ben deyip yine aşılamayı iptal etti anlamadım her doktor farklı. Bu değerle aşılama yapsam da negatif olur dedi
Bende bugün gitmiştim 16 16 17 yumurta gördü e2 330 lh 4 çıktı ama pazartesi yapalım aşılamayı dedi . Dedim çatlar ise o zamana kadar diye çatlamaz dedi sadece çok tuhaf

31 mi bayağı büyümüş sizin ben 6 aydır en fazla 21 gördüm belki de o kadar büyüdüğü için daha yüksek olur diye beklemiş olabilir

31 mi bayağı büyümüş sizin ben 6 aydır en fazla 21 gördüm belki de o kadar büyüdüğü için daha yüksek olur diye beklemiş olabilir
Çok haklısınız. Bence de büyüdüğü için yine iptal etti doktor tanıdık. Ve geçen sefer alttan bakmıştı yumurtalarıma gonal f 50 gün kullandırdı. Gittim büyümemiş deyip 7 gün daha verdi ve 100 mg son gün de 150 vur dedi ve gittiğimde 38 ml olmuştu sanırım. Ve gittiğimde aa sana hem alttan hem üstten bakmak lazım dedi. Yani ilk gün alttan baksaydı yumurtam yeteri kadar büyüdüğünü görecekti . Benımki karından bakılınca tam görünüyor

1 hafta gonalf 75 vuruldum 14 mm olmuştu sonra iki gün 100 vuruldum çağırdı beni 18 olmuştu akşam iğne vuruldum
Herkesin iğneye duyarlılığı farklı oluyor burda okudum 12 gün 150 vurulup anca 6,7 mm olan var. O yüzden şanslıyım ama işte doktor ayarlayamıyor şaka gibi . Adetin 2.gunu gel dedi yine bana bu sefer 50 ile başlayacakmış.
Bu arada benim doktorum hep alttan hem karından bakıyor. Geçen sadece alttan baktı ona göre de dozu arttırdı büyüdü yumurtam , benim alttan ve karından farklı görünüyor o yüzden hem alt hem karından bakması lazım bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…