Temmuz ayı aşılama olanlar ve olacaklar

Hakkında hayırlısı olsun rabbim kolaylaştırsın
dün kan verdim 14. günümdü negatif geldi canım bugünde işte doktorum bekleyelim dedi adet olmadım bekliyorum bakalım
Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah Rabbim kolaylaştırsin zorlastirmasin inşallah

Selam kızlar Klomeni ilk kullanmaya başladığınızda günde kaç defa içtiniz?

Kızlar bugün kontrolüm vardı aşılama için Estradiol 156, lh 14 çıktı. Yarın sabah ovitrelle vurulacam cuma sabahta aşılama için gideceğiz şu an 17mm yumurtam var ne diyorsunuz

Hayırlısı olsun canım inşallah hayırlı zamanda olur üzülme biliyorum zor bende de ilki negatifti daha bu ay aşılama yapılmadı henüz
Benim aşılama değildi canım yumurta takibiydi femarayla ovitrelle kullandım bu ay adet olunca gideceğim aşılamaya öyle başlayacak. Hayırlısı olsun hakkımızda inşallah

Merhaba kızlar bugün aşılamanın 14. Günü erken gebelik testi yaptım negatif çıktı sonra kan verdim ama yarın cikacakmis pozitif olur mu testi negatif görünce çok moralim bozuldu

Merhaba kızlar bugün aşılamanın 14. Günü erken gebelik testi yaptım negatif çıktı sonra kan verdim ama yarın cikacakmis pozitif olur mu testi negatif görünce çok moralim bozuldu
Moralini bozma test belki hatalıdır belki güvenilir değildir kan daha net sonuç verir içini ferah tut olmadıysa bile tekrar denersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…