Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

22 temmuzda tek kız annesi benim diğerleri erkek...ne tuhaf...acaba benimkidemi erkek diye şüphede kaldım .............. fisfisfisCADIARZUyerimseniben:1rolleyes:

bazen bende şüpheye düşüyorum yaa erkek olursa diye..
hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun.

Kizlar siz yine bir cinsiyet ögrenmisiniz icinizde süphe olmasin bence.Ben nerdeyse doguracagim hala ögrenemedim ,sabah kalkiyorum erkek aksam oluya hayir kiz diyorum cok zormus ,cinsiyeti gec ögrenmek insanin piskolojisini bozuyor.Neyse 08.05de randevum var insallah söyleyecek, UMUDUM ÖYLE KISMET

Kizlar tam ben takvimi yaptim derken yine gitmisler COKKKKK üzüldüm yaaaaaaa

allah uardimcin olsun fatos evet cok zor bende gec ogrendim insallah degismez 4 defa kiz dediler hep degisik kisiler insallah hepsi de dogru gormustur:KK70:

Kizlar siz yine bir cinsiyet ögrenmisiniz icinizde süphe olmasin bence.Ben nerdeyse doguracagim hala ögrenemedim ,sabah kalkiyorum erkek aksam oluya hayir kiz diyorum cok zormus ,cinsiyeti gec ögrenmek insanin piskolojisini bozuyor.Neyse 08.05de randevum var insallah söyleyecek, UMUDUM ÖYLE KISMET

canım bana %99.9 kız demişti doktorum. düşünsene herşey pembe kırmızı hep kız renkleri aldım elbiseleri ayakkabıları her şeyi kız için bide erkek olura hepsini boşu boşuna almış olucamm. o yüzden sonra değişiceğine hiç bilmemek en iyisi canım.a.s.

benim kizin ismi ayse olcak da annem insallah bi sey demez yani demez de genede ici kirilmasin insallah
oglumun ismi babamin ismi yani esim kendi koydu benim babamin ismi bende istiyorum esim sevinsin onun anasinin ismi olsun ay allahim ne zormus yahu????

benim kizin ismi ayse olcak da annem insallah bi sey demez yani demez de genede ici kirilmasin insallah
oglumun ismi babamin ismi yani esim kendi koydu benim babamin ismi bende istiyorum esim sevinsin onun anasinin ismi olsun ay allahim ne zormus yahu????

kırılmaz canım niye kırılsınki bi eşinin tarafından bide senin tarafından koymuş oluyosunuz..
kayınvalidesinin ismini koyanıda ilk defa görüyorum kızz..lülülülülülü
ama ben olsam koymam şahsen kaynanamın isminiiiii:dilcikar:

kırılmaz canım niye kırılsınki bi eşinin tarafından bide senin tarafından koymuş oluyosunuz..
kayınvalidesinin ismini koyanıda ilk defa görüyorum kızz..lülülülülülü
ama ben olsam koymam şahsen kaynanamın isminiiiii:dilcikar:

vallaha canim insallah kirilmaz diye dusunuyorumsenağlama
bilmiyorum
tam koymak niyetinde degilim ama iste naparsin esim sevinsin diyorum ama bilmiyorum zaten doguma kadar da kimseye solemicem hem ayse olursa baaklim belki de koymam daha epey bi gun var doguma nasil olsa CADIARZU

kızlar aramısa geçen yılkı temmuz annelerıde katılmışşş...onlarında mesajları varr kııı..tecrubelereınden mı faydalansak ne etsekkk

:))))
Mesela ben geçen yılın temmuz annesiyim sorun söyleyeyim tecrübelerimi:)

22 temmuzda tek kız annesi benim diğerleri erkek...ne tuhaf...acaba benimkidemi erkek diye şüphede kaldım .............. fisfisfisCADIARZUyerimseniben:1rolleyes:

son gittigimde doktor banada 22 temmuz dedi.%90 kız dedi ama bende güvenemiyorum ters duruyor diye ama kızı çok istiyorum.listede 25 temmuz kaldı bozmadım sırayı

Arkadaslar lütfen bana yardımcı olun. Çok kötü bir şekilde midem yanıyor. Ne yersem yiyeyim arkasından başlıyor. Boğazıma acı acı sular geliyor. Dayanamıyorum . Doktorum gaviskon şurup verdi. Bir işe yaramadı. gazoz iç leblebi ye rahatlatır dedi o da olmadı. Soda içiyorum çok kısa bir sure geçiriyor sonra al baştan. Canım çok şey istiyor ama yıyemiyorum korkudan. Açken rahatım ama o zamanda oglum aç kalıyor. Sizin bildiginiz bir sey varsa lütfen yazın. Çok ihtiyacım var.

valla bende de oldugunda canım direk gavisyon şurubunu dikiyorum kafama ve hemen geciyor cok cokk rahatlıyorum sende neden işe yaramadı anlamadım ben onun haricindede bişi kulanmadım ne gecirir bilmiyorum başka dogrusu

canım bende ilaç felan kullanmıyorum mide ağrısı için ılık süt içiyorum geçiyoo. ama seninki gibi her zaman ağrımıyo ara sıra o yüzden idare edebiliyorymm.

canım banada RENNİE diye bi şurup verdi doktor.midem yanınca onu içiyorum naneli bi tadı var anında kesiyor.yağlı ve hamurişi çok mide yanması yapıyor bende.artık onları yememeye çalışıyorum.bigün şurubu evde unutmuştum yine midem çok yandı internetten araştırdım hemen.bi maden suyu ve çubuk kraker aldım oda kesti.bi dene istersen.

Arkadaslar lütfen bana yardımcı olun. Çok kötü bir şekilde midem yanıyor. Ne yersem yiyeyim arkasından başlıyor. Boğazıma acı acı sular geliyor. Dayanamıyorum . Doktorum gaviskon şurup verdi. Bir işe yaramadı. gazoz iç leblebi ye rahatlatır dedi o da olmadı. Soda içiyorum çok kısa bir sure geçiriyor sonra al baştan. Canım çok şey istiyor ama yıyemiyorum korkudan. Açken rahatım ama o zamanda oglum aç kalıyor. Sizin bildiginiz bir sey varsa lütfen yazın. Çok ihtiyacım var.

canım bende rennie şurup kullanıyorum. çok işe yarıyo onu kullanırsan bişeyciğin kalmaz geçmiş olsun.

X