Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

semrascım inşallah gösterir bebişin...bizde 2 kız kardeşiz o yuzden hep erkek bebişim olsun istedim ama kızım oluyormus...ama kız daha hayırlı evlat olacağı için daha çok sevinmeye basladım...

aşı olayına gelince ben sağlık ocağına kayıt yaptırdım...18.haftanda gel dediler...tetanoz aşısı olacakmısım...zaten hepatid b ye karşı bağışıklıgımda az çıktıgı için ocak28-şubat28-temmuz28 de aşı olacağım...ocağı atlattım darısı bu aya...

meralcim senin ikili testteki free B-HCG değerin neydi bir yazı okudum bir çok kişide tutmuş israilli bilim adamları geliştirmiş galiba ikili testteki free B-HCG değeri 50 altıysa erkek 50 üstüyse kız oluyormuş bebek erken cinsiyet tahminine yönelik bir çalışma vikipedia 'dede bahsedilmiş gerçek mi acep?

sağol canım amin bende çok seviyorum kız bebekleri evde hiç erkek yok değişiklik olur diyorum bende hayırlısı kızda erkekte bir ilk bebişim sonuçta ikiside çok özel herhalde cumartesi bahseder doktorum çünkü bir daha gittiğimde 22haftalık falan olacak bilgi verir herhalde onca senin neydi canım ikili testteki free b-HCG değerin hatırlıyor musun?CADIARZU

hatırlamıyorum canım ama akşam gider gitmez bakıcam sonuçlara...bakalım o ne diyecek...

semracım benimki 50,94... çok arada bir değer. kız olabilme ihtimali de var. ve hatta bana kızmış gibi gelmeye başladı nedense. biliyorsun Ebru hn. yanılma payı çok yüksek demişti ve benim zorlamamla çıkıntı aramıştık. kimbilir belki de gördüğümüz kordon falandı. bilemiyorum.. 20 şubat'ı bekliycem ben :)))

Ben nedense bugünü cuma diye düşünüyorum :)))) öyle olmasını istediğim için heralde :)))

Ben nedense bugünü cuma diye düşünüyorum :)))) öyle olmasını istediğim için heralde :)))

keşke canım cuma olsa sen çok yoruldun bu hafta herhalde :teselli:
evet meralcim senin çok arada bir değermiş CADIARZUama bence ebru hanım erkek demişse erkektir, canım çünkü sağlamcı bir kadına benziyor öyle olmasa sana hiçbir sey demezdi bence

kızlar doktorum beni çağırdı cinsiyet öğrenmeye gidiyorum gelince yazarım öptüm hepinizi

semracım sorun da orda işte.. ebru hn bana erkek demedi aslında... ilk baktığında kız olabilir belki dedi. sonra ben çıkıntıdan bahsedince bak çıkıntı var dedi. çıkıntıyı görünce o zaman erkek de olabilir dedi ama bu biraz benim yönlendirmemle oldu sanki. o yüzden tereddütteyim ben. belki de kız istediğim için öyle düşünüyorum bilemiyorum. bizim ailede kız kıtlığı var biraz. ben 3 erkeğe karşı tek kız olarak büyüdüm. ablamın kaybından sonra kız daha bi değerlendi. gerçi dünyalar tatlısı 2,5 yaşında bir kız yiğenim var. onunla kız sevgisini gideriyoruz. o yüzden aslında erkek de olsa farketmez... sağlıklı olsun da.... offf kafam karıştı iyice CADIARZU

canım benim gönlünden ne geçiyorsa o olur inşallah tabii ayrıntıları sen daha iyi biliyorsun bende öyleyimdir birsey içime sinmedimi hep tereddütte kalırım
bu arada başımız sağolsun,bizde 3 kızız ailede erkek kıtlığı var bizimde bende o yüzden erkektir diyorum inşallah gerçi başından beri hep erkek olacakmış diyede hissetmiyor değilim ama benimde belki istediğim içindir hayırlısı olsun hepimiz kesinleştirceğiz şurada 10 -15 gün sonra

bıdışımmmmmmmmmm nerdesinnnnnnn
kızmaya başlıcam birazdan klava:

he vallaha bidisim nerdesin insallah sende ogrenirsin bi ben kalcam ((((

canım ya sende bir kaçamak yapsan dicem ama fransa orası burası gibi değildir :teselli:
ben bir öğreneyim sana bütün belirtileri yazarım canım en azından bende tutanları senin içine ne doğuyor çorumlucadı sen deneyimlisin gerçi benim yazmama bile gerek yoktur a.s.

kiz nerden kacamak yapim gavurun doktor iste solemiyor makineyi kotu gosteriyor dio baska bi sey demio yani senin anlican bende 20 mart a kadar beklicem neyse napalim saglik sihat olsun nedem ben...
vallaha benim icimden kiz geciyor ama tabiki de allah bilir ilki oglan benim ikincisi kiz olursa tam takim yeter bana :))
herseyin hayirlisi yinede ahhhhhhahhhhhh

bıdışımmmmmmmmmmmmmmmm çok kızdım şimdi yaw hain doktorun yan binadaydı nereye gittin yakın olsa gelicem bir güzel haşlıcam seni ama taaaaaaaaaaaaaaa izmir hadi artıkkkkkkkk

canım gönlünden ne geçiyorsa o olur inşallah sahi siz fransada eşin dolayısıyla mı bulunuyorsunuz doğum orada mı olacak zor olur senin için gerçi alışmışsındır
bende bir fransız şirketinde çalışıyorum çok zor insanlar aşırı milliyetçiler mesela annenler falan türkiyede mi ?

yok ben turkiyede dogdum bi kac aylikken yani annem beni turkiyede dogurdu bi kac aylikken getirdi cunku annemler fransada yasiyor annesi falan filan ben yani dogdum digali sayilir buraliyim esim geldi 4 sene once evlendik esimi getirdim hemen cok sukur insallah hersey hepimiz icin guzel olur yerimseniben

a o zaman problem yok insanın yakınında birileri olması çok güzel ama genede insanın kendi memleketi gibi olmuyor gerçi sen birazda fransız sayılırsın orada büyümüşsün sonuçta senin fransızcada süperdir yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…