Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

gamze 38+4 de dogum yapmıs amanın adasu ve bende 38+4 teyız amoooooooo bı bakımıssınız bızde dogurmusuz kız ay heyecanlandım

ayy valla gamzeye cok sevindim arkadaşlar rüyam cıktı normal dogum yapıcaktı arkasından sıra bendeydi ayy hadi hayırlısııı.. :dance:

kız u2rem cadolozuu senii!!!! niye sezeryanla doğum yapanlara kupa vermedinn bakimmmm:mymeka:klava:klava:klava:
:mymeka::mymeka:
cnm maksimum 10 karakter kullanabilioz ya herkese ilk doğum yaptıklarında nazar boncuğu eklemiştim...bu kupa hepsine gitsin tamam kızma...a.s.
ama normal doğum yapana kilosunca altın yerine kupa verelim dedim...ucuza kapatmaya çalışıyorum....:roflol::roflol::roflol:

hadii öyle olsunn bakalıımmm cicimmm...
ama ben doğum yapınca bende kupa isterimm ona göree:dilcikar:

gelincik sen doğum yap sana torpil yapcam yerimsenibenyerimsenibenyerimsenibençifte kupa versem sana :hooray::hooray:

ben anlamam u2rem sıradaki benim bende isterim şekerim kupamı:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

gözün aydın hafsacımm benimde geliyolar annmeler pazar günü inşallah çok sewinçliyim bu yüzden...
gamze doğummu yaptı ay ne güzel nasıl geçti acaba normal doğumuuu ay allah analı babalı büyütsün inşallahhhh darısı bizlereeee aminnnn....

u2remcim listeyi hallet 100 kişi olduk artık 2 kişi daha katıldı temmuz annelerine :dance:

gozunuz aydin gelsin bakalim annisleriniz ne guzel

aman gamze de dogum yapti cok sukur masallah tebrik ediyorum onu ilk normal dogum hadi kizlar sira sizde bakalim dogurun catir catir :)

başım catlıyor kızlar offff sıkıntısız birgün geciremiyorum şu bir kac haftadır yaa

ayy sıra bende gamzede doğurmuş:dance::dance::dance::dance: ya bi ben doğuramadım 39+2 yim tık yok anacum benim oğlandan.:dilcikar::dilcikar::dilcikar: bugün evi temizledim dip köşe ama yooookkk banamısın demiyo oğluşum yerimi rahattır nedir anlamadım gitti:uhm::uhm::uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…