TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Evet Hsg normal amh değerim 1 geldi eşimin biraz sperm sorunu var miktar açısından onun dışında problem yok ama doktorumuz bunlar problem değil demişti
Benim de amh 2,88 hsgde sorun yok eşimde de biraz hız düşüklüğü var ama sorun değil bunlar dedi, bir türlü oluşmadı gebelik kafama takmayacağım diyorum ama ister istemez üzülüyorum..
Aşılama önerdi doktor 1-2 ay sonra. O işlere de henüz başlamaya hazır değilim sanki ya

Ya kızlar benimde adetime 4 gün kaldı. Bel ağrım o kadar çok ki. Birde şehirde değilim şuanda annemin yanındayim burada da işler bitmiyor. Eğer hamilelik varsada duşecektir diye dusunuyorum o kadar ağirlik kaldirdim

1 yıl olacak benimde
Bende bu aydan çok umutluydum düzenli birliktelik oldu gün aşırı ama adetim bigun bile gecikmeden geldi bile doktora gittim bı ay önce infolic combi diye folik asit verdi onu kullanmıştım bu ay. Rabbim korunurken hamile kalanların şansını versin bize de

Canım asla böyle düşünme onun hayata tutunacağı varsa tutunur bende yoğun bakımda çalışıyorum hasta kaldırıyorum senin gibi bende korkuyordum ama Allahım izin verirse onlar çok güzel tutunurlar

Benim arkadaşım 0,6 ile ilk deneme de gebe kaldı amh bu sebepten takılmak istemiyorum rabbim verecekse veriyor bunun farkına zor vardım

bu arada hazır değilsen bekle amh değerin çok iyi belli ki rezervin çok güzel eşin takviye kullansın 3-4 ay daha olmazsa (çünkü erkeklerde 3-4 ay sonra etki ediyor sperm sayısı) sonra hazır hissedersen yaparsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…