TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Buradan kuruma çizgisi gibi duruyor pozitif olanlarda kırmızı renk oluyordu ama olsun belki pozitife döner
Çizgi hafif renkli ama çıplak gözle belli oluyor ve direkt ilk dakikada çıktı hemen çektim fotoğrafı ama kanda bir şey çıkmadı. Keşke dönse ama regl olurum 2-3 güne bakalım kısmet önümüzdeki aylara artık...

Ben burada okudugum yorumlarda hep regl gibi sancının da gebelik belirtileri arasında olduğunu gördüm umarım vardır :)

Canım benim hamilelik belirtilerim regl belirtileriyle birebir aynıydı sadece tek fark midemde ki agriydi midem normalde de agririr arada ama bu sefer ki 2 gün filan devam etmişti

Bende seni umutlandırmak istemem tabiki ama ben 1 hafta filan kala yaşadım bu belirtileri belki bir kaç gün önce daha olabilir ve hamile olduğum icime doğmuştu regle 1 gün varken kaset test yaptım pozitif çıktı. Aslında beklerdim daha ama bende sübyan var onun icin muska yaptırmam gerekti erkenden öğrenmek istedim regl günümde bir daha yaptım yine pozitif çıktı simdi 2 hafta daha bekleyip öyle doktora gideceğim kalp atışı filan var mi yok mu diye erken gidip strese girmemek icin

Benim de bu ay hep hamileyim gibi doğuyor içime yarın adet günüm kahverengi leke gelirdi birkaç gün öncesinde o da yok arada regl sancısı giriyor o kadar ben de pazartesiyi beklicem test için

Hayırlı olsun canım Allah analı babalı büyütsün sübyan ne demek

Hayırlı olsun canım Allah analı babalı büyütsün sübyan ne demek
Allah razı olsun canım darısı bütün isteyenlerin başına ben ilk oğlumu 36+4de kaybettim bir sürü araştırma yapıldı ama hiçbir sebep bulunamadı tıbben. Daha sonra bir hocayı aradık ve sübyan dedi. Sübyan da anne karnında olan bebegi kalp atışları başladığı andan doğuncaya kadar imkanını buldukları en rahat anda üç harflilerin oldurmesine deniyomus. İkinci bebegimde bana muska yaptılar baska biseyler daha verdiler sağlıkla doğdu çok şükür şuan 3.5 yaşında rabbim hayırlı uzun ömür versin

Normalde yarın adet olmam lazım . Ben pazartesi idrar testi yapmayı planlıyorum
İnşaallah umdugunuz gibi pozitifi görür ve kucağınıza sağlıkla alırsınız bi kadının en büyük yarası evlattir her açıdan olmaması ayrı yara olup hastalanması ayrı. Rabbim kimseyi evladiyla imtihan etmesin onlara sağlık sıhhat afiyet versin bizlere bağışlasın

Amin canım isteyen herkese nasip olsun

Kızlar ben de bu ay ovulasyon testi ile takip ettim. 13 -14 temmuzda çift çizgi gördüm değerlendirdim zaten başka da hiç çift çizgi görmedim. 24 temmuz bekliyorum sat 24 Haziran. Umarım bu ay hemizin güzel haberlerini alırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…