TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Gülcan senin pozitif mi naptın uzak kaldım burdan çok bakamıyorum
Tatlım kan verdim 1.20 çıktı yumurtlamam 20.gün olduğu için mi yoksa gerdekten yokmu bilmiyorum. En az 5 gün sonra yaptırmam gerektiğini söyledi hemşire bugün erken yaptırma bile dedi dayanamadım. Sen naptın tatlım

Günaydınnnn
Puxhu Puxhu S simsim507 bzcxa bzcxa ve etiketleyemediğim arkadaşlarımm kızlar ne durumdasınız kaç gün kaldı belirti var mı?

Ben dün gece rüyamda gebelik testi yapıyorum 3 kere, üçü de pozitif çıkıyordu 😂 bilinçaltımın yansımaları… 😂😂
benim 6 günüm kaldı canım akıntım var bide göğüs dolgunluğu ama zaten adet belirtisi gibi bunlar anlayamıyotum o yüzden :KK43:

Merhaba kizlaarr benimde kaldi son 9 gun
Dun gece yeni bir iki sivilce farkettim yüzümde ve epey yaglandi bende yatarken herhalde regl geliyor diye düşündüm ( her zaman sivilce cikarmam bu arada ama aklima hemen regl geldi) bu sabah flo uygulamasina girdim ve eger hamileyseniz bugün yüzünüzde yeni sivilceler farkedebilirsiniz gibi şeyler yaziyordu şok oldumm , ayyy Allah'ım keskeee 🥹🥹🥹🥹

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-20-08-39-30-681_org.iggymedia.periodtracker.jpg
    Screenshot_2024-07-20-08-39-30-681_org.iggymedia.periodtracker.jpg
    38,7 KB · Görüntüleme: 61
Dun gece yeni bir iki sivilce farkettim yüzümde ve epey yaglandi bende yatarken herhalde regl geliyor diye düşündüm ( her zaman sivilce cikarmam bu arada ama aklima hemen regl geldi) bu sabah flo uygulamasina girdim ve eger hamileyseniz bugün yüzünüzde yeni sivilceler farkedebilirsiniz gibi şeyler yaziyordu şok oldumm , ayyy Allah'ım keskeee 🥹🥹🥹🥹
Evrenden mesaj 🫢 hadi inşallah 🤲🏻

Günaydınnnn dünden beri baş ağrım geçmedi benim de. Şimdi şehir dışına çıkıyorum yola cıkcam diye mecbur ped taktım 😒 ara ara kasık batmam var ve özellikle sağ göğsüm fena dolgunlaştı acıyor. Bi de böyle yeşil bi damar farkettim ya yoktu öyle bi şey. 🙄

Tatlım kan verdim 1.20 çıktı yumurtlamam 20.gün olduğu için mi yoksa gerdekten yokmu bilmiyorum. En az 5 gün sonra yaptırmam gerektiğini söyledi hemşire bugün erken yaptırma bile dedi dayanamadım. Sen naptın tatlım
Ben de yumurtlamadan 1 hafta sonra yaptırdım 0.2 çıktı bana da doktor çok erken dedi de ben hiç bebek var gibi hissetmiyorum valla olmadı benim bu ay

Günaydınnnn dünden beri baş ağrım geçmedi benim de. Şimdi şehir dışına çıkıyorum yola cıkcam diye mecbur ped taktım 😒 ara ara kasık batmam var ve özellikle sağ göğsüm fena dolgunlaştı acıyor. Bi de böyle yeşil bi damar farkettim ya yoktu öyle bi şey. 🙄
Göğüs olayı benimde fena 😅

Ya benim de göğüs ucum tahriş olmuşcasına acıyor yanıyor damarlar belli aynı şekilde 😓

Benimde sivilcelerim var ama hep çöküyor zaten 😂

Çok test yapasım var beni durdurun😅 8 gün kaldı bugün bitti kaldı 7 gün 😅
Sakııııııınnn 😂 ben 8 gün kala predictor early erken gebelik testinde silik gördüm bi heyecanlandım o yüzden 7 gün kala koşa koşa eczaneye gittim hiç bilmediğim bir markanın erken gebelik testini aldım hiçbişey çıkmadı. Bütün umudum gitti yemin ederim 😂 şuan 6 gün var eve test sokmayacağım valla kendime söz verdim üzülmemen için yapmamanı tavsiye ederim arkadaşım😂

Selam 🌸 ben de bekleyişteydim, reglime 2 gün var. Sabah test yapmıştım bu şekil hayalet çizgi çıkınca gidip kan verdim ama 1.20 çıktı :/ bu zamana kadar hiç silik bile çizgi çıkmazdı umutlanmıştım

Eklentiler

• IMG_0812.jpeg
    IMG_0812.jpeg
    65,8 KB · Görüntüleme: 53
Kızlar regle 4 gün kaldı ve biraz sancım var regl olacak gibi ama yoğun değil normalde 10 gün önce olan ağrılarım 5 gün kala başladı meme hassasiyetim yok damarlar yok 😂😂 bilmiyorum regl sancısı gibi olup gebe kalan var mı

X