TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Ya biz belki de belirti olmadan hamile kalanlardan olacağız ☺️🙈 çoğu yerde 6-7haftadan önce belirti olmaz psikolojiktir de yazıyor 😅
Kesinlikle bende duydum ve aslında karnım ağrımasın diye bekliyorum ağrıyınca ben net regl oluyorum 😂 4 haftadan önce gebelik belirti vermez mide Bulantısı vs o zaman başlar diyorlar bakalım😍

Kesinlikle bende duydum ve aslında karnım ağrımasın diye bekliyorum ağrıyınca ben net regl oluyorum 😂 4 haftadan önce gebelik belirti vermez mide Bulantısı vs o zaman başlar diyorlar bakalım😍
Benim önceki ayımda memelerim aşırı hassaslaşmıştı bu ay olacak galiba dedim ve 5 gün önce oldum ckdkdkddjdjdk bu ay hiç bişey yok 5 gün kaldı 🥹

Regle bir gün var dayanmadım kan verdim 1.2 of yaaaaa

Eklentiler

• IMG_1967.jpeg
    IMG_1967.jpeg
    75,9 KB · Görüntüleme: 36
Kızlar merhaba. Benim döngüm 29 gün oluyor. 12-13 temmuzda tam kırmızı şekildeydi değerlendirdim. Şuan 8 gün var adetime test bu şekilde çıktı. Bu ne demek bilginiz var mı? yeniden mi yumurtlama demek bu
IMG_0734.jpeg

Kızlar merhaba. Benim döngüm 29 gün oluyor. 12-13 temmuzda tam kırmızı şekildeydi değerlendirdim. Şuan 8 gün var adetime test bu şekilde çıktı. Bu ne demek bilginiz var mı? yeniden mi yumurtlama demek bu
Eki Görüntüle 3454617
Hayır 2.kez yumurtlama olması için çizgilerin aynı koyulukta ya da daha koyu çıkması lazım

X