TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

6sında çatladı benim de ☺️ Ya şey soracam bu çatlatma iğnesi aşılamayla aynı şey mi? Değilse de Nasıl bi süreç sizin yaşadığınız?
Aşılama ile aynı değil canım bu ay olmazsa ben aşılama yapıcam o eşimden sperm alınıp bana enjekte ediliyor ben de tam detaylı bilmiyorum da bu iğne sadece yumurtanın çatlamasını sağlıyor

Kizlar adete 6 gun var, yine de bu kadar koyu cikar mi ya?

Eklentiler

• IMG_20240719_183826.jpg
    IMG_20240719_183826.jpg
    22,2 KB · Görüntüleme: 20
Aşılama ile aynı değil canım bu ay olmazsa ben aşılama yapıcam o eşimden sperm alınıp bana enjekte ediliyor ben de tam detaylı bilmiyorum da bu iğne sadece yumurtanın çatlamasını sağlıyor
AŞılama o zaman tüp bebek gibi. Anladım canım çok teşekkürler ☺️🥰 burada hep okuyorum klomen femera falan da kullanan var. Benim doktorum maşallah gidin deneyin diyor o kadar 😅

Ben femara da kullandım . Pcos olunca bende 😓
Bana da bi ara pkos görünümü var dedi doktor sonra yok öyle bi şey dedi 😅 ama önümüzdeki ay ben teklif edeceğim doktora Femera klomen bi şeyler deneyelim dicem😅 o zaman şunu anlıyorum senin çatlamada mı sorun var canım

Bana da bi ara pkos görünümü var dedi doktor sonra yok öyle bi şey dedi 😅 ama önümüzdeki ay ben teklif edeceğim doktora Femera klomen bi şeyler deneyelim dicem😅 o zaman şunu anlıyorum senin çatlamada mı sorun var canım
Evet canım yumurtam da gelişmiyor o yüzden femara klomen kullandım bi senedir deniyoruz

X