TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

iki gün önce aşırı karın ağrısı regl sancısı gibi,baş ağrısı,bir haftadır mide bulantısı aralıklı olarak.ama iki gündür karnım deli gibi gaz dolu hamile göbüşü gibi şişti 🥲 kendimde hiç görmediğim bir şey.akıntım var bir de
Merhaba tekrar yaptınız mı test ya tahlil

Merhaba kizlar
Subat ayindan bu yana bebek deniyoruz. 3 yıldır evliyiz. Ben 26yasindayim, eşim 32 yasinda
Gebelik öncesi gerekli muayene ve kan testlerini oldum hic bir sorun görünmedi, bu ay ovulasyon testi aldim birde bu sekilde deneyecegiz inşallah o yuzden cok umutluyummm
Gectigimiz aylarda ilişki çok düzenli olmadigi zamanlar oldu yumurtlamaya denk getiremedik diye düşünüyorum...
Birbirimize umut ve destek olalim bu konu başlığı altında kızlar siz ne durumdasinizz ben bugun ovulasyon yapmaya basladimmmm
Sims valla adetime 9 gün kaldı çok test yapasım var kendimi durdurmaya çalışıyorum sende durumlar ne belirti var mı

Sims valla adetime 9 gün kaldı çok test yapasım var kendimi durdurmaya çalışıyorum sende durumlar ne belirti var mı
Selammm, yook daha ovulasyon yeni gecti benim bi belirti olacagini sanmam , ama 9 gun varken yapma çıkmaz bosu bosuna kendini üzersin beklicez sabretcezzz 😅😅 ben adet gunume kadar yapmicam testttt

Selammm, yook daha ovulasyon yeni gecti benim bi belirti olacagini sanmam , ama 9 gun varken yapma çıkmaz bosu bosuna kendini üzersin beklicez sabretcezzz 😅😅 ben adet gunume kadar yapmicam testttt
Benimde yok doğru düzgün belirti evde son test vardı yaptım valla bitsin adetim geçene kadar yapmıycam diye hayali çizgi çıktı 7 dakikada bakalım sonuç ne olacak

X