TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Gebesinnnn bence belirtin var mı
iki gün önce aşırı karın ağrısı regl sancısı gibi,baş ağrısı,bir haftadır mide bulantısı aralıklı olarak.ama iki gündür karnım deli gibi gaz dolu hamile göbüşü gibi şişti kendimde hiç görmediğim bir şey.akıntım var bir de

Regline kaç gün var

Kızlar selam ya bişey sorcam benim hafif kahverengi akıntım olmuş çok azıcık farkında bile olmadım 11 saattir araba yolculuğundaydım. Birde süt kesiği gibi normal akıntım var. Ne bu ya
Aa enfeksiyon tarzi mi yerlesme birkac gun kala oluyor ama belli de olmaz

Merhaba kızlar nasılsınız iyisinizdir inşallah
Ben sizinle bir konu hakkında konuşmak istiyorum
Ben 14 Haziran’da hasta oldum 29 Haziran yumurtlama günümdü ve o günü değerlendirdik eşimle ama bu ayda sadece o gün birlikte olduk başka bir gün birlikte olmadık
bugün üç gündür adetim gecikiyor
Kaç defa test yaptım negatif bu sabah yine yaptım ilk idrarla yine negatif ben yurt dışındayım bu arada saatlerimiz farklı şu an burada akşam biraz önce yeniden bir denemek istedim silik bir çizgi çıktı sabah ilk idrarla yaptım negatif bu şu an yaptığım çok silik bir çizgi çıktı hemen çıktı bu arada sizce bir şey olabilir mi ama hesapladığım zaman bebek varsa eğer bugün 18 ve 19 günlük 29 Haziran’dan hesaplarsam yumurtlama gününden yani

Eklentiler

• image.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 36
Çok silik ama cizgi kızlar

silik olan kaç dkda çıktı

istersen bide yarın sabah ilk idrarla yine dene G gurbetxx
Evde hiç kalmadı şu an burası akşam yarın hasta olmazsam eğer gider alırım inşallah ama çok denedim hiçbiri çıkmadı kafamı kurcalayan sabah ilk idrara yaptığım negatifti hiç silik dahi yok biraz önce akşam yaptığım silik çıktı acaba test yanılıyor olabilir mi ikiside farklı markalar bu arada

Az önce yaptım reglime 4 gün var ilk idrar ile yapmadım ama negatif çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…