TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Ayyy kızlar ben geldimm
Kendimi dinlemicem dedim ama çok fena bel ağrım var sol tarafımdan, sizce belirti olabilir miii 🤔 bir de birkaç gün önce üst üste yoğun beyaz akıntım oldu

Kızlaaar bugün dağ bayır gezdim pertim çıktı karnıma sancılar girdi akıntım var üff dinlemicem kendimi diyorum ama cıks olmuyo ya. Gaz sancısı falanda oldu da o hava değişiminden eminim hep olur zaten

Kızlar prodoctor erken gebelik testi 1 saat sonra bu şekilde çıktı varmı sizce reglime 4 kaldı eli ayağım titriyor ya .Prodoctor kullanan varmı bu şekilde çıkan ben hiç kuruma çizgisi görmedim bu markada sizce varmı

Eklentiler

• 1000113178.jpg
    1000113178.jpg
    106,4 KB · Görüntüleme: 51
Kızlaaar bugün dağ bayır gezdim pertim çıktı karnıma sancılar girdi akıntım var üff dinlemicem kendimi diyorum ama cıks olmuyo ya. Gaz sancısı falanda oldu da o hava değişiminden eminim hep olur zaten
benim de birden akıntım başladı belirti mi oluyor, ama ben şuan ilaç falan içiyorum ya belki yan etkisidir ya, umutlanmaya korkuyorum

Kızlar prodoctor erken gebelik testi 1 saat sonra bu şekilde çıktı varmı sizce reglime 4 kaldı eli ayağım titriyor ya .Prodoctor kullanan varmı bu şekilde çıkan ben hiç kuruma çizgisi görmedim bu markada sizce varmı
1 saat sonra çıkan çizgi çok belirleyici değil bence canım ya regl günü ya da geçerse tekrar yap bence

13 temmuzda pik olmuş bence yakalamışsınız 🎉🎉 ben pik gördükten sonra çok düzenli yapmıyorum açıkçası ama gebeliğimi ovulasyon testinde reglime az kaldığında yine pik çıktığı için şüphelenip test yapıp öğrenmiştim ara ara yapıyorum yine pik gördükten sonra da
Bunu nasıl öğreniyoruzzzz yani ben de bıraktım 3 gün önce testi. Yumurtlama ve çatlama gördükten sonra. Mesela nasıl olduğunda gebelik olabilir diyoruz ovulasyon testinde ve regle mesela kaç gün kala öğrenebiliriz ?

Bunu nasıl öğreniyoruzzzz yani ben de bıraktım 3 gün önce testi. Yumurtlama ve çatlama gördükten sonra. Mesela nasıl olduğunda gebelik olabilir diyoruz ovulasyon testinde ve regle mesela kaç gün kala öğrenebiliriz ?
Mesele ben regle 4 gün kala yapmıştım ovulasyon testi pik çıkmıştı sonra gebelik testi yaptım öyle öğrendim

1 saat sonra olması şüpheli ama yarın ilk idrarla dene ya da elinde varsa tekrar yap. Ayyyyy

X