TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Kızlar yakaladimmm bence yaaa

Kizlar birde bir şey soracağım ovulasyon testlerini yaomaya devam edeyim mi sizde adet gunune kadarr siz nasil yapiyorsunuz

Eklentiler

• IMG_20240714_133016.jpg
    IMG_20240714_133016.jpg
    133,3 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:
Kızlar yakaladimmm bence yaaa

Kizlar birde bir şey soracağım ovulasyon testlerini yaomaya devam edeyim mi sizde adet gunune kadarr siz nasil yapiyorsunuz
13 temmuzda pik olmuş bence yakalamışsınız 🎉🎉 ben pik gördükten sonra çok düzenli yapmıyorum açıkçası ama gebeliğimi ovulasyon testinde reglime az kaldığında yine pik çıktığı için şüphelenip test yapıp öğrenmiştim ara ara yapıyorum yine pik gördükten sonra da

13 temmuzda pik olmuş bence yakalamışsınız 🎉🎉 ben pik gördükten sonra çok düzenli yapmıyorum açıkçası ama gebeliğimi ovulasyon testinde reglime az kaldığında yine pik çıktığı için şüphelenip test yapıp öğrenmiştim ara ara yapıyorum yine pik gördükten sonra da
Yaaa 😍😍🥰😻 yakaladim ozamannn inşallah olmustur 🥹🥹🥹

Hmm anladimm bende her gun olmasa da arasira yapmaya devam edeyim öyleysee , regle 15 gun var nasıl gececek bu 15 gun bilmemmmm

Bacak agrisi belirti sayilsa keşke 😂 daha 11 gun var sende durumlar nasil 🤭
İnşallah belirtidir tatlım 😁benim sen 2günden beri göğüslerim şiş ve acıyor hatta gece yatarken epey acıdı. Rüyamda da betahcg 124 çıkıyordu ilk defa rakamsal değer olarak gördüm 😅😅😅

Merhaba kizlar
Subat ayindan bu yana bebek deniyoruz. 3 yıldır evliyiz. Ben 26yasindayim, eşim 32 yasinda
Gebelik öncesi gerekli muayene ve kan testlerini oldum hic bir sorun görünmedi, bu ay ovulasyon testi aldim birde bu sekilde deneyecegiz inşallah o yuzden cok umutluyummm
Gectigimiz aylarda ilişki çok düzenli olmadigi zamanlar oldu yumurtlamaya denk getiremedik diye düşünüyorum...
Birbirimize umut ve destek olalim bu konu başlığı altında kızlar siz ne durumdasinizz ben bugun ovulasyon yapmaya basladimmmm
Merhaba kızlar banada yardımcı olur musunuz lütfen
Biz eşimle 29 haziranda korunmasız birlikte olduk 14 Temmuz adet günüm yani bugün dün akşam test yaptım negatif
Ama hesapladığımda hamilelik var ise 16 günlük sizce var ise testte çıkar mı?

Merhaba kızlar banada yardımcı olur musunuz lütfen
Biz eşimle 29 haziranda korunmasız birlikte olduk 14 Temmuz adet günüm yani bugün dün akşam test yaptım negatif
Ama hesapladığımda hamilelik var ise 16 günlük sizce var ise testte çıkar mı?
canım yumurtlama günün müydü 29 haziran

X