TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

İlk idrar önemliydi neden değerlendirmedin be 😅
Yok bebegim ya ben ona inanmiyorum varsa aksamda cikiyo oglumu ogrendigimde aksam 8 di dusuk yaptigimi ogrendigimde de 5-6 falandi varsa cikiyo ama tabii mantiken sabahki ilk idrar iceride saatlerce bekledigi icin daha koyu cikariyordur muhtemelen bana hic nasip olmuyo sabah gozumu acmamla uyku sersemi isemem bir oluyo ben ilk idrar kadini degilim😂😂 hep hevelesleniyorum bu sefer yapicam sabah ilk idrarla diyorum isedikten sonra geliyo aklima 😂

Yok bebegim ya ben ona inanmiyorum varsa aksamda cikiyo oglumu ogrendigimde aksam 8 di dusuk yaptigimi ogrendigimde de 5-6 falandi varsa cikiyo ama tabii mantiken sabahki ilk idrar iceride saatlerce bekledigi icin daha koyu cikariyordur muhtemelen bana hic nasip olmuyo sabah gozumu acmamla uyku sersemi isemem bir oluyo ben ilk idrar kadini degilim😂😂 hep hevelesleniyorum bu sefer yapicam sabah ilk idrarla diyorum isedikten sonra geliyo aklima 😂
benim de arkadaşım 85 hcg ile akşam saati öğrendi. var olan bebeyi saklayamıyorsun çıkıyo zaten dediğin gibi 😂

Merhaba kizlar
Subat ayindan bu yana bebek deniyoruz. 3 yıldır evliyiz. Ben 26yasindayim, eşim 32 yasinda
Gebelik öncesi gerekli muayene ve kan testlerini oldum hic bir sorun görünmedi, bu ay ovulasyon testi aldim birde bu sekilde deneyecegiz inşallah o yuzden cok umutluyummm
Gectigimiz aylarda ilişki çok düzenli olmadigi zamanlar oldu yumurtlamaya denk getiremedik diye düşünüyorum...
Birbirimize umut ve destek olalim bu konu başlığı altında kızlar siz ne durumdasinizz ben bugun ovulasyon yapmaya basladimmmm
Merhaba bende bu ay denedim sizin gibi ovulasyon testiyle yumurtlama günümü buldum bir hafta geçti üstünden inş tutmuştur 🤲 geçen ayda denemiştim ama olmadı kimyasal gebelik geçirdim. Bu ay duphaston kullanıyorum inş güzel haberler alırız.

Bu ay ben de hamile kalmak istiyorum. Mayısta düşük yaptım. Bir adet gördüm bitti. Döngüm 30 gün. Şimdi adetin 15.günündeyim, dünü maalesef es geçtik önceki hamileliğimde 14. günde hamile kalmıştım. Acaba bu birkaç gün için şansım var mı yoksa dün değerlendiremediğim için kaçtı mı bu ay bilemiyorum

Ahahahaha o zaman kalk yap merak ettim günümüz şenlensin 😅

Bu ay ben de hamile kalmak istiyorum. Mayısta düşük yaptım. Bir adet gördüm bitti. Döngüm 30 gün. Şimdi adetin 15.günündeyim, dünü maalesef es geçtik önceki hamileliğimde 14. günde hamile kalmıştım. Acaba bu birkaç gün için şansım var mı yoksa dün değerlendiremediğim için kaçtı mı bu ay bilemiyorum
24 36 saat içinde değerlendirmen gerekiyor tabi dün kesin yumurtladıysan

30 günde oluyorsan 14. Gününde yunurtlayacaksın. Yaklaşmış zaten belli
28 günde bir alınan bazlarda 14. Gün geçerli diye biliyorum. 30 günde bir döngü ise 17. Gün yumurtlama olur diye biliyorum. Ben 33 günde bir olurken 20. Günde pik görüyordum

X