TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Sizin daha az kalmış regl gününde erken gebelik yap bakalım belki çıkar geç döllenme değilse bir de kaç aydır deniyorsunuz pcos vs var mı rezervleriniz nasıl baktırdınız mı
Gayet sağlıklı yumurtalıklarım ilk denemem bu ay . Geç döllenme nasıl oluyor ya ben 33 günde fix regl olan bir kadınım 20. Gün yumurtlama gördüm diğer gün hemen silikleşti

Gayet sağlıklı yumurtalıklarım ilk denemem bu ay . Geç döllenme nasıl oluyor ya ben 33 günde fix regl olan bir kadınım 20. Gün yumurtlama gördüm diğer gün hemen silikleşti
Harika daha başındasın yumurtlama gördükten 10-12 gün sonra döllenme olur eğer döllenme yoksa 14. Gününde regl olur aklına bulunsun mesela ben 11 inde yumurtlama gördüm ve beklenen adet tarihi 24-25 arası bi tarih bence 32. Günde test yaparsan çıkar

Yani 6 Temmuz da gördüm 6-7 Temmuz ful değerlendirdim

Yani 6 Temmuz da gördüm 6-7 Temmuz ful değerlendirdim
Bu ay ben yumurta çoğaltıcı ve geliştirici bi ilaç kullandım doktor bana çatladıktan 72 saat kadar yumurta sperm görürse döller o yüzden biz pik ve 2 silik günde değerlendirdik ama zaten olacaksa emin ol bir ilişki bile yetiyor yeter ki nasip olsun

bence kasmaya gerek yok kızlar benim bi arkadaşım vardı hem pcos hem de rezervi az regli düzenli de değil sen hiç korunma demiş doktorlar hatta tüp bebek düşün demişler kızda zaten olmayacak kolay diyip hiç korunmamış ve gebe kalmış ilk geceden bize de bi sorun yok olur diyorlar mesela olmadı 1 yıl fjdjdjkd ve reglim düzenli hatta o arkadaşıma erken menapoz riskin var 2. Yi istiyorsan elini çabuk tut demişler 2. Si de hemenolmuş yani nasip kısmet

Kizlarr ben dün pik gördüm sonra aksam 10da tekrarladim testi hafif siliklesmeye baslamis catlamak uzere gibi yorumlar yapmistiniz sonrasinda dun gece biz degerlendirdikk ve ben azonce tekrar bugunku testimi yaptim sizce siliklesmis mi yani catlamis mi yakalamis miyimdir ne diyorsunuz yorumlar misinizzz
Kasığımda da sol tarafta kramp gibi sancilar oluyor hafif sanirim o taraftan gelisti yumurtamm
Sanırım hala pik mi anlayamiyorumm koyulaşti bekleyince ikinci gorseli 15 dk snra cektim

Eklentiler

• IMG_20240713_144757.jpg
    114,9 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_20240713_150447.jpg
    135,7 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Benim hep karışık kirpikler o gerçek değil bence ya uzun kirpiklilerin hep karışık oluyor

Kızlar 3 gun once catlama olmustu simdi test yapayim dedim su sekil cikti silik cikmisti zaten once simdi niye bi tik daha koyu yoksa hep boyle mi oluyor gidisat

Eklentiler

• IMG_20240713_153151.jpg
    17,9 KB · Görüntüleme: 52
Kızlar bir bakar mısınız bugün olmamlazımdı

Eklentiler

• IMG_0634.jpeg
    81 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_0633.jpeg
    69,7 KB · Görüntüleme: 50
Kızlar 3 gun once catlama olmustu simdi test yapayim dedim su sekil cikti silik cikmisti zaten once simdi niye bi tik daha koyu yoksa hep boyle mi oluyor gidisat
Seni ümitlendirmek istemiyorum ama bazı kişiler de böyle olunca gebelik oluyordu inşallah mutlu haberi alırsın ne kadar kaldı regline

Seni ümitlendirmek istemiyorum ama bazı kişiler de böyle olunca gebelik oluyordu inşallah mutlu haberi alırsın ne kadar kaldı regline
Daha 12 gun var bu ay surekli bakacagim teste demistim kacirdigim baska bi zaman var mi acaba diye ay inşallah ama bence daha erken genellikle adete yakin testlerde koyu cikiyor degil mi

Çatlamak üzere bugün yarın ve sonraki günü iyi değerlendir yumurt çatladıktan 72 saat sperm bekler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…