TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Hamileliğimdeki belirtileri yazayım size fikir olsun
Tabi her bünye farklı herkeste belirtileri gösterecek diye bir şey yok
Regl bir hafta kala mide bulantısı kusma başladı ya ne alaka bu kadar erken olmaz ben üşüttüm dedim bu bana beynimin oyunu
Gögüslerimde resmen mavı damarlar belirginleşti ve cok dolgunlaştı
Döngünün 8 . Gününden başlayarak akıntı başladı git gide yoğunlaşan
Bacakalrım dehşet ağrıyordu işe gittiğimde hiç yürümek istemiyorumdur yaşlı biri gibi sürekli oturup dinleniyordum
Rabi ay boyu sürekli bunlar belirtileri değil yine adet olacam diyip diyip durdum kendime
Sonuç adet günü regl olmadım ertesi sabah yaptım test çizgiye bile inanmadım direk hastaneye kan vermeye gittim 53 betayla öğrendim
Meme ucunda mı belirginleşti mavi damarlar

Hamile kalanlar olursa aramızda kalamayan ve devam edecek arkadaşları unutmasın unutmayalım. Destek olmaya devam edelim. Bazen yakın çevreyle bu kadar detaylı konuşulmuyor. Burda birbirimize moral olup umut aşılıyoruz. Dilerim ki hepimiz kalalım hakkımızda en hayırlı vakitte inşallah
ayy hele ben. herkes korunduğumu zannediyo. önce söyledim herkes sormaya başladı annem kayınvalidem vs. adet günüm yaklaşırken alttan altran darlıyolardı. en sonunda dedim istemiyoruz vazgeçtik diye. gerçekten çok strese girmiştim şimdi kimseye söylemiyorum

ayy hele ben. herkes korunduğumu zannediyo. önce söyledim herkes sormaya başladı annem kayınvalidem vs. adet günüm yaklaşırken alttan altran darlıyolardı. en sonunda dedim istemiyoruz vazgeçtik diye. gerçekten çok strese girmiştim şimdi kimseye söylemiyorum
Ben herkese baştan söyledim korunmayız demiştim zaten beni darlayan yok o yüzden kayınvalide tarafım anlayışlı zaten doktorlar eşimde ilk başlarda sorun olduğunu söylediği için o da çok darlamıyor ama çok istediklerini belli dua ediyorlar sadece o yüzden beni irrite etmiyor yakın çevremde daralmıyor o açıdan iyiyiz ama normalde çok karışıyor gereksiz insanlar

Ben herkese baştan söyledim korunmayız demiştim zaten beni darlayan yok o yüzden kayınvalide tarafım anlayışlı zaten doktorlar eşimde ilk başlarda sorun olduğunu söylediği için o da çok darlamıyor ama çok istediklerini belli dua ediyorlar sadece o yüzden beni irrite etmiyor yakın çevremde daralmıyor o açıdan iyiyiz ama normalde çok karışıyor gereksiz insanlar
Bize kimse sormuyor çocuk vs diye herhalde yapmazlar artık diye düşünüyorlar 😀

Kuzu ben 15 gün kala net şişerim yine şiştim. Bu sabah mesela gazım çok afedersin her ay aynı yani ezberledim artık
Bende gaz olmaz normalde ama bu arada bende de çok. Var ama bu kadar erken belirti vermez ablam gebe kaldı biraz ağrı oldu ama göğüs şişmesi vs olmamış tek belirti regl gecikmesi bence

Ağzımda sanki ilaç erimiş gibi bi kaç gündür acımsı bi tat var ya
Böyle bi belirti var mı bilmiyorum ama bazı kişiler kirpiklerinin birbirine girdiği zaman hamile olduğunu bile söylüyorlar test yapıyorlar ve gerçekten gebe olduklarını anlıyorlar biraz tuhaf dkdjjdjss ama gerçek olduğu söyleniyor ben sürekli denilen her belirtiyi kendimde gördüm ama gebe kalmadım yani o yüzden sadece 3 günden fazla gecikmeyi bekliyorum ve 6 aydır da gebelik testi yapmıyroum

Böyle bi belirti var mı bilmiyorum ama bazı kişiler kirpiklerinin birbirine girdiği zaman hamile olduğunu bile söylüyorlar test yapıyorlar ve gerçekten gebe olduklarını anlıyorlar biraz tuhaf dkdjjdjss ama gerçek olduğu söyleniyor ben sürekli denilen her belirtiyi kendimde gördüm ama gebe kalmadım yani o yüzden sadece 3 günden fazla gecikmeyi bekliyorum ve 6 aydır da gebelik testi yapmıyroum
Bence saçma bir belirti 😂 o kadsr da değildir yani. Ya gözümün önünde ablam yeni doğum yaptı adeti gecikti hala adet bekliyorum kafasındayken hamile olduğunu öğrendi. Hiç belirti yaşamadı kanamayı da görmedim diyor

X