TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Merhaba kızlar benim 5-6 temmuz yumurtlama günümdü. 5. Gün piki gördüm ama malesef deneme olmadı. 6. Gün tamamen silinmişti. Büyük ihtimal çatladı. Deneme oldu ama sonuç ne olur bilmiyorum. sadece inanılmaz bel ağrım var. Adetimi beklesem mi yoksa test yapsam çıkarmıki acaba?

Son düzenleme:
Kızlar doktora gittim kese için 9mm dedi 5 haftalık dedi, 2 haftaya gel kalp atışını görelim inşallah dedi ama içinde bir korku var boş gebelik olma ihtimalini çıkaramıyorum aklımdan çok korkuyorum😭
Korkma canim , kendini hic yormadan gecir bu iki haftayi sonra miniginin kalbini duyarsin hayırlısıyla olumlu düşün

Merhaba kızlar benim 5-6 temmuz yumurtlama günümdü. 5. Gün piki gördüm ama malesef deneme olmadı. 6. Gün tamamen silinmişti. Büyük ihtimal çatladı. Deneme oldu ama sonuç ne olur bilmiyorum. sadece inanılmaz bel ağrım var. Adetimi beklesem mi yoksa test yapsam çıkarmıki acaba?
16-17 gibi yaparsan testte anca çıkar şu an çıkacağını düşünmüyorum

Kızlar doktora gittim kese için 9mm dedi 5 haftalık dedi, 2 haftaya gel kalp atışını görelim inşallah dedi ama içinde bir korku var boş gebelik olma ihtimalini çıkaramıyorum aklımdan çok korkuyorum😭
Canım korkma bence allahın izniyle güzel olacak hatırladığıma göre beta da yüksekti bence korkma ve gidip bebek kıyafetleri bak😍😍😍

Kızlar selamlar ben bugün dayanamadım evde predictör express vardı bat günü yapılan ondan yaptım ama gölge gibi çıktı oynadım resimle ikisinide paylaşıyorum sizde görebiliyormusunuz bata 5 gün var ama höğüslerimdeki hassasiyet biraz azaldı sanırım bu ayda olmadı 😔

Eklentiler

• 1000112858.jpg
    1000112858.jpg
    39,2 KB · Görüntüleme: 26
  • 1000112859.jpg
    1000112859.jpg
    130,4 KB · Görüntüleme: 26
X