TEMMUZ 2024 bu ay hamiş olacak miyizzz cok umutluyum

Merhaba En Güzel Anne Adayları,

Siteye yeni üye oldum bende 1 dış gebelik ve 2 kimyasal gebelikten sonra 1 yıldır tüm denemelerimize rağmen tekrar o çift çizgiyi göremedik .Ovülasyon testleri ile bu ay 4 Temmuzda pik gördük 2 gün öncesi ve sonrasını değerlendirdik .Değerlendirdikten 1-2 sonra göğüslerimde inanılmaz bir hassasiyet ve şişlik var hala devam ediyor.
Reglime 5 gün var erken gebelik testi yaptım çıkmadı ve ovulasyon testleriylede ara ara bakıyorum. Dış gebelik yaşadığım için bunun korkusuyla erken öğrenmem o kadar önemli benim için .Sizce yarın adet olana kadar hergün test yapayımmı ?Çok teşekkür ederim şimdiden 🤗
canım daha erken belli olması için adete Kadar ovülasyon yap istersen.bazılarında adete kadar negatif çıkıp adet günü bile belli olabiliyor, bazıları da erkenden öğreniyor valla anlamadım ama kan görene kadar umut vardır demişti biri aynen öyle

canım daha erken belli olması için adete Kadar ovülasyon yap istersen.bazılarında adete kadar negatif çıkıp adet günü bile belli olabiliyor, bazıları da erkenden öğreniyor valla anlamadım ama kan görene kadar umut vardır demişti biri aynen öyle
Çok teşekkür ederim yanıtın için canım aynen öyle yapayım
.Bu arada takviye olarak dulavrat otu hapı inanılmaz etkili sizlerede bu bilgiyi paylaşayım ben asla ovülasyonda asla kopkoyu pik görmedim ve yumurtlama döneminde yoğun bir akıntı oldu.Yumurtlama döneminde yoğın akıntı olması yumurta akı gibi yumurtanın o ay ne kadar kaliteli olduğunu gösteriyormuş ve buda testlere pik rengi olarak bordo olarak yansıyormuş dr umdan alınan bilgidir 🤗

1000111551.jpg
testlerinizi buna göre değerlendirebilirsiniz canlar 👍

Çok teşekkür ederim yanıtın için canım aynen öyle yapayım
.Bu arada takviye olarak dulavrat otu hapı inanılmaz etkili sizlerede bu bilgiyi paylaşayım ben asla ovülasyonda asla kopkoyu pik görmedim ve yumurtlama döneminde yoğun bir akıntı oldu.Yumurtlama döneminde yoğın akıntı olması yumurta akı gibi yumurtanın o ay ne kadar kaliteli olduğunu gösteriyormuş ve buda testlere pik rengi olarak bordo olarak yansıyormuş dr umdan alınan bilgidir 🤗
Benimde tek gün oldu ama kopkoyu oldu aynı anda hemde . Senin regl başlangıç kaç

Hamile kalanlar olursa aramızda kalamayan ve devam edecek arkadaşları unutmasın unutmayalım. Destek olmaya devam edelim. Bazen yakın çevreyle bu kadar detaylı konuşulmuyor. Burda birbirimize moral olup umut aşılıyoruz. Dilerim ki hepimiz kalalım hakkımızda en hayırlı vakitte inşallah
Ağustos-Eylül topiğine geçicez bu gidişle zaten 😅 gerçekten güzel yazmışsın. Bazen yakın çevre ve ailenle bu kadar konuşamıyorsun. Ya olur olur gençsiniz diyorlar ya da o hastalık değil sen hasta değilsin diyorlar geçiştirip atıyorlar. Ama bebek var mı diye ilk soranlar da hep aynı kişiler oluyor nedense 😏😬

Bide tam bilmiyorum belirtilerinde oluyor mu ki
Akıntı su gibimi yoksa kıvamlımı
Ben hamile kaldıgım ay boyunca sürekli akıntım vardı hatta dedimki ben ay boyu yumurtladımmı ne alaka bu kadar akıntı var diye düşünmüştüm regl bir gün geçince hamile oldugumu öğrendim

Hamileliğimdeki belirtileri yazayım size fikir olsun
Tabi her bünye farklı herkeste belirtileri gösterecek diye bir şey yok
Regl bir hafta kala mide bulantısı kusma başladı ya ne alaka bu kadar erken olmaz ben üşüttüm dedim bu bana beynimin oyunu
Gögüslerimde resmen mavı damarlar belirginleşti ve cok dolgunlaştı
Döngünün 8 . Gününden başlayarak akıntı başladı git gide yoğunlaşan
Bacakalrım dehşet ağrıyordu işe gittiğimde hiç yürümek istemiyorumdur yaşlı biri gibi sürekli oturup dinleniyordum
Rabi ay boyu sürekli bunlar belirtileri değil yine adet olacam diyip diyip durdum kendime
Sonuç adet günü regl olmadım ertesi sabah yaptım test çizgiye bile inanmadım direk hastaneye kan vermeye gittim 53 betayla öğrendim

Hamile kalanlar olursa aramızda kalamayan ve devam edecek arkadaşları unutmasın unutmayalım. Destek olmaya devam edelim. Bazen yakın çevreyle bu kadar detaylı konuşulmuyor. Burda birbirimize moral olup umut aşılıyoruz. Dilerim ki hepimiz kalalım hakkımızda en hayırlı vakitte inşallah
Cok guzel yazmissin canim baskasina anlattigimda sacmalama tepkisi alirken burada rahatca ifade edebiliyorum durumlari.. ayni dusuncelerin paylasildigi bi grup olduk cok da guzel oldu,enerjimiz super 🥰 Pozitif enerjiye cok inaniyorum cok etkisi var bundan sonra da bu sekilde yola devam edelim her ne olursa olsun 😇 inşallah hepbirlikte pozitifleri, saglikli gebelik goruruz 🙏🙏🙏

Hamileliğimdeki belirtileri yazayım size fikir olsun
Tabi her bünye farklı herkeste belirtileri gösterecek diye bir şey yok
Regl bir hafta kala mide bulantısı kusma başladı ya ne alaka bu kadar erken olmaz ben üşüttüm dedim bu bana beynimin oyunu
Gögüslerimde resmen mavı damarlar belirginleşti ve cok dolgunlaştı
Döngünün 8 . Gününden başlayarak akıntı başladı git gide yoğunlaşan
Bacakalrım dehşet ağrıyordu işe gittiğimde hiç yürümek istemiyorumdur yaşlı biri gibi sürekli oturup dinleniyordum
Rabi ay boyu sürekli bunlar belirtileri değil yine adet olacam diyip diyip durdum kendime
Sonuç adet günü regl olmadım ertesi sabah yaptım test çizgiye bile inanmadım direk hastaneye kan vermeye gittim 53 betayla öğrendim
Bacaklarinizin agrisi adete yakin zamanda mi basladi

X